Opisy fotogalerii

Broad Peak – zima 2013

W dniu 26 listopada 2013 r. odbyło się już ostatnie spotkanie w ramach Roku Przewodników zorganizowane przez Koło Przewodników Turystycznych im. Antoniego Mizi w Bytomiu. Gościem przybyłych na spotkanie był Artur Małek – młody, śląski himalaista, zdobywca zimą szczytu Broad Peak. Temat spotkania: Broad Peak – zima 2013.

Zaproszony gość dokładnie relacjonował przebieg tej wyprawy, która okazała się tragiczna w skutkach za sprawą śmierci dwóch himalaistów. Bardzo sugestywnie potrafił przedstawić warunki tam panujące i  emocje temu towarzyszące.

Z uwagi na duże zainteresowanie dotychczasowymi spotkaniami z himalaistami jest szansa, że podobne spotkania będą odbywały się nadal, tym razem przy wsparciu Biura Promocji Bytomia. Gdyby doszłoby do ich realizacji, będzie to ogromny sukces naszego Koła Przewodnickiego.

Krzysztof Mikucki

Broad Peak – zima 2013
Broad Peak – zima 2013 W dniu 26 listopada 2013 r. odbyło się już ostatnie spotkanie w ramach Roku Przewodników zorganizowane przez Koło Przewodników Turystycznych im. Antoniego Mizi w Bytomiu… Przejdź do fotogalerii

powrót do strony „fotogaleria z imprez”

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun