Zasłużeni przewodnicy PTTK

Pobierz plik: Tryb nadawania odznaki "Zaslużony Przewodnik PTTK" (Plik typu .pdf 37Kb)
Pobierz plik: Wniosek o nadanie odznaki "Zaslużony Przewodnik PTTK" (Plik typu .doc 37Kb)

Spis zasłużonych przewodników PTTK

Lp.Imię i NazwiskoKoło Przewodnickie
1Adamczak Antoni KP przy ROS w Szczecinie
2Adamczyk Zenon KP „Baszta Kaszana” Trzebiatów
3Adamska-Wulicz Lucyna Lądek Zdrój
4Adamski Bronisław KP Turystycznych i Pilotów PTTK im. księcia Jana Dobrego w Opolu
5Adamus Adam KPT w Chorzowie
6Albert Daniela KPT Terenowych Radom
7Aleksandrowicz Maciej O Kraków
8Andrejew Leonid KPT Gliwice
9Andrusikiewicz Anna KPT Olsztyn
10Andrzejewski Kazimierz KP Włocławek
11Antos Maria KPBiT Rabka-Zdrój
12Augustyński Bronisław KPT Sandomierz
13Bajor Roman KP Świętokrzyskich „Bartek” Kielce
14Bajraszewska Ewa KP Toruń
15Balon Jarosław Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
16Balski Przemysław KP Żnin
17Bałabuch Ryszard KPT Puławy
18Bałazińska Jadwiga KPiP „Rzepiór” Wrocław
19Bałdowska Stanisława KPT Olsztyn
20Bańcerek Anna OP Częstochowa
21Bar Stanisław KP Tatrzańskich Zakopane
22Baran Marian KPT Nowy Sącz
23Baran Mieczysław KP Łódź
24Baranowski Andrzej KPBiT Nowy Sącz
25Baranowski Jerzy KPT Nowy Sącz
26Barański Mirosław Studenckie KPB „Harnasie” w Gliwicach
27Bargiel Krzysztof KPBiT Myślenice
28Barnaś Maria KPBiT Nowy Targ
29Bartkowiak Zbigniew KPTiS Bolesławiec
30Bartold Adam Klub Przewodników i Pilotów RZEPIÓR, Wrocław
31Bartoszek Julian KPBiT w Myślenicach
32Barylak Witold KPSiT Ząbkowice Śląskie
33Basista Krystyna KPMiT Lublin
34Batko Jan KPBiT w Myślenicach
35Bator Eliza KPM Wrocław
36Bąk Janina KPT Sandomierz
37Bednarczuk Henryka KPM Wrocław
38Bednarek Eugeniusz KP Nowy Sącz
39Bednarek Tadeusz KPTiS Legnica
40Bednarska Janina KPDiS Wrocław
41Bednarski Grzegorz KPDiS Wrocław
42Bedra Stanisław KPSiT Wałbrzych
43Behan Andrzej KPS Kłodzko
44Bełza Urszula KPT Olsztyn
45Beń Maria KPT Inowrocław
46Berczyński Henryk KPSiT Ząbkowice Śląskie
47Bęben-Jaworska Helena KPiP „Rzepiór” Wrocław
48Białek Jan KPiP Opole
49Bielachowicz Mirosław KPTiS Legnica
50Bielska Maria KPSiT Wałbrzych
51Bieniasz Zbigniew KPBiT Pszczyna
52Bieńkowska Irena WKPT Warszawa
53Bigos Jakub KPBiT Nowy Targ
54Bilińska Krystyna KPM Wrocław
55Bitel Jan KP Kołobrzeg
56Bizunowicz Justyna KPDiS Wrocław
57Błachnio Wiesław KPTiP Grudziądz
58Błaczkowski Lech KPiP „Rzepiór” Wrocław
59Bochniak Katarzyna KPB Krościenko n/Dunajcem
60Bodziony Jan KP Beskidzkich i Terenowych PTTK Nowy Sącz
61Bogacki Adam KPTBiJ Zawiercie
62Bogdanowicz Barbara KPMiT Gdańsk
63Bojda Karol KPBiT Cieszyn
64Bonisławski Ryszard KP Łódź
65Borgiel Maria KPB Bielsko-Biała
66Borkowski Mariusz KP Beskidzkich i Terenowych PTTK Nowy Sącz
67Borowiec Zdzisław KPT Wrocław Fabryczna
68Borsuk Roman KPiP „Rzepiór” Wrocław
69Borth Juliusz BKPT Bielsko Biała
70Borycka Krystyna KP Chorzów „Batory“
71Bożek Mieczysław KPMiT Katowice
72Bracławik Zygmunt KPMiT Katowice
73Brodowska Danuta WKPM Warszawa
74Brodzicki Roman KPBiT Sanok
75Brodziński Jan Kazimierz KPTiB Rzeszów
76Brol Witold KPT Gliwice
77Bromer Kazimierz KP Lubliniec
78Bronowska Teresa KP Malbork
79Brosz Ewa KPiP Opole
80Bruzdewicz Kazimierz WKPT Wrocław
81Bryliński Antoni KP Poznań
82Brylski Jan KPB Bielsko-Biała
83Brzeszcz Ireniusz KPT Sosnowiec
84Brzeźny Jan KPB Bielsko-Biała
85Buczek Irena KPMiT Lublin
86Buczkowski Jerzy KPDiS Wrocław
87Buda Marian KPBiT Rzeszów
88Budkowski Wiesław Pom. Federacja Przewodnicka
89Budzyński Kazimierz Zbysław KP Świeciu
90Bugajski Józef KPT Nowy Sącz
91Buraczewska Teresa KP Inowrocław
92Burzyński Donat KPT Kętrzyn
93Butkiewicz-Mazurkiewicz Irmina KPBiT Kraków
94Butryn Stefan KP Nałęczów
95Bydłoń-Jeżowski Andrzej KP Krynica-Zdrój
96Całus Edmund KPDiS Wrocław
97Cebula Zygmunt KPTiB Rzeszów
98Cebulska Irena KPT Olsztyn
99Cepcer Stanisława KPBTiZ Andrychów
100Charkin Wojciech KPMiT Gdańsk
101Charubin Franciszek KPT Kętrzyn
102Chimowicz-Majewska Romana Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
103Chmiel Jerzy O Głuchołazy
104Chodak Zbigniew KPŚ Kielce
105Chomicz Beata KP Toruń
106Chowaniec Andrzej KPBiT Nowy Targ
107Chraplak Witold KPSiT Wałbrzych
108Chrusciel Michał KPTiB Rzeszów
109Chrustek Julian KPBiT Rabka-Zdrój
110Chruszczewski Ryszard KP Starachowice
111Chrzeszczyk Andrzej KPMiT Katowice
112Chuchnowski Andrzej Paweł KPT Suwałki
113Chudoba Krystyn KPDiS Wrocław
114Chudoba Tadeusz WKPM Warszawa
115Chudy Helena OP Malbork
116Chudzyński Jerzy KP Włocławek
117Chwaliński Stanisław KP Poznań
118Chytła Grażyna KPB,T i P Sanok
119Cibura Jan KPT Ruda Śląska
120Cienciata Zbigniew KPBiT Wisła
121Cierpisz Marek KP Starachowice
122Cieszkiewicz Krzysztof KP Włocławek
123Cieślak Helena KP Włocławek
124Cieślar Henryk KPBiT Wisła
125Cieślewicz Wincenty KPBiT w Myślenicach
126Czajka Stanisław KPT PTTK w Siedlcach
127Czajkowska Janina KPBiT Rzeszów
128Czak Robert O Chrzanów
129Czarnecka Helena KPT Radom
130Czarnecki Wiesław KPT Radom
131Czasławski Tadeusz KPB Katowice
132Czech Henryk KPT Puławy
133Czekajska Maria KPB Kraków
134Czernicki Józef KPS Miedzygórze
135Czubek Tadeusz KPT Nowy Sącz
136Czuchry Dorota KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
137Czyż Gustaw KPBiT Wisła
138Czyż-Tomiczek Bogumiła KPBiT Wisła
139Dackiewicz Włodzimierz KPT Białowieża
140Dalke Aleksandra KP Poznań
141Damaszko Barbara KPT Zabrze
142Danielewicz Janusz KPBiT Rabka-Zdrój
143Danilczuk Wacława KPMiT Gdynia
144Dawidziak Aleksander KPTiB Rzeszów
145Dąbrowski Tadeusz WKPT Sochaczew
146Dąbrowski Włodzimierz KP Miejskich O/Wrocławski PTTK
147Delalicz de Laval Maria WKPM Warszawa
148Delert Jacek WKPM Warszawa
149Derejczyk Jan Wacław OP Częstochowa
150Dębicka Helena WKPM Warszawa
151Dębski Zbigniew Antoni KPD Kamienna Góra
152Długosz Andrzej KPTiP Grudziądz
153Dobaczewska Zofia KP Żnin
154Dobiecki Augustyn Adam WKPT Warszawa
155Dobielecka Barbara WKPM Warszawa
156Dobrowolski Jacek KP Tatrzańskich Kraków
157Dogwiłło Sabina KPT Olsztyn
158Domański Krzysztof KPMiT Katowice
159Domowicz Alicja KPBiT Sanok
160Dopart Alina KPDiS Wrocław
161Dorocki Stefan KPBiT Wisła
162Dorosz Maria KPSiT Wałbrzych
163Drewniok Franciszek KPBiT Wisła
164Drobisz Józef KPBiT Wisła
165Drobny Franciszek Józef KPT Bytom
166Drozd Tadeusz KP Krynica-Zdrój
167Dryk Lucjan KPT Puławy
168Duc Elwira KPT Białystok
169Dudek-Grunwald Barbara KPMiT Gdynia
170Dyla Barbara KP Chorzów „Batory”
171Dziermejko Marzena KP Suwałki
172Dziuba Stanisław KP "Oskar" PAN Wrocław
173Dziubanik Marian KP Krynica-Zdrój
174Dziubiński Bogusław WKPT Warszawa
175Dziurawiec Tomasz KPTiB Rzeszów
176Echaust-Twarowska Maria WKPT Warszawa
177Enson Aurelia KPMiT Gdynia
178Ewa Gawlik KP Świętokrzyskich PTTK w Ostrowcu Świętokrzyskim.
179Famulok Emanuel KPBiT Pszczyna
180Ferens Stanisław KPSiT Ząbkowice Śląskie
181Ferschke Tadeusz KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
182Ferster Marian KP Tatrzańskich Kraków
183Fierek Ryszard WK OseSeK w Grudziądzu
184Figura Anna KPBiT Nowy Targ
185Filarowski Janusz KPTiB Rzeszów
186Filipczak Bolesław KP Kołobrzeg
187Filipczuk Władysława KPT Kętrzyn
188Filipek Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
189Firek Włodzimierz KPBiT Wadowice
190Foks Antoni KPT Gliwice
191Franceson Mirosława KPMiT Gdańsk
192Francus Bogusław KPBiT Cieszyn
193Franiasz Aleksander KPT Chorzów, WSPT Ślaskie
194Fraus Stanisław KPS Kłodzko
195Frąckowski Benon KP Toruń
196Frycz Danuta KPT Bytom
197Frymark Tadeusz O "Szlak Brdy" Bydgoszcz
198Fryźlewicz Marek KPBiT Nowy Targ
199Fuksa Janusz KPDiS Wrocław
200Fułat Ewa KPB Katowice
201Furyk Janina OP Malbork
202Gabor Józef KPBiT Wadowice
203Gabryś Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
204Gaca Józef KPBiT Rabka-Zdrój
205Gacek Dariusz Akademickie KPB Katowice
206Gaffke Bernard KPT Wrocław
207Gajewska Melania KPT Białystok
208Gargała Aleksandra KPT Trzebiatów
209Garus Marian KPB Kraków
210Gasz Zdzisław KPS Jelenia Góra
211Gąsienica-Kapruś Stanisław KP Tatrzańskich Zakopane
212Gdaniec Zygmunt KP Włocławek
213Gerhardt Artur KPBiT Kraków
214Gibas Roman KPBTiZ Andrychów
215Ginalska-Prokop Wanda KPŚ Kielce
216Ginter Janina KP Toruń
217Głowacki Marian OP Częstochowa
218Głuc Władysław KPT Nowy Sącz
219Gnacik Eugeniusz KPT Bytom
220Gola Stanisław KP Kamienna Góra
221Gołaszewska Maria KPiP „Rzepiór” Wrocław
222Gołąb Ryszard KPT "Bastion Nowy Dwór Mazowiecki" Modlin
223Gołąb Zbigniew Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
224Gołąbek Bohdan KPiP Opole
225Gołębiowski Jerzy KPBiT Chrzanów
226Gołębiowski Ryszard WKPT Warszawa
227Gomółka Ignacy KPT Nowy Sącz
228Gonciarz Mieczysław KPŚ Starachowice
229Gończaruk Stanisław KP Szczecin
230Gospodarek Alicja KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
231Gospoś Stanisław KPT Łowicz
232Góra Irena KPBiT Cieszyn
233Góra Janusz KP Nałęczów
234Góra Stanisław KPT Chorzów
235Góralewicz Stanisław KPT Przemyśl
236Górowicz Janina KP Kołobrzeg
237Górski Jan KPBiT Tychy
238Górywoda Zdzisław KPB Bielsko-Biała
239Grabia Iwona KPT Olsztyn
240Grabowski Henryk KPT Suwałki
241Grabowski Piotr KPT Olsztyn
242Grabska-Martyniak Weronika KPB Bielsko-Biała
243Grochociński Stanisław KPSiT Ząbkowice Śląskie
244Gruc Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
245Gruszczyński Kazimierz KPŚ Kielce
246Grycmacher Jerzy KPMiT Gdańsk
247Gryźniak Marian KPT Nowy Sącz
248Grzegorzyca Marian KP Bytao
249Grześczyk Stanisław KPT Ostrów Wielkopolski
250Grześków Jacek KPB,T i P Sanok
251Gumprecht Wiktor KPS Jelenia Góra
252Guska Franciszek KPŚ Kielce
253Gutek Jan KPB Bielsko-Biała
254Gutowski Wacław KPT Nowy Sącz
255Habrajski Władysław KPTiB Dąbrowa Górnicza
256Hajduczenia Mikołaj KP Toruń
257Hajduczenia Nadzieja OP Toruń
258Hanc Sławomir O Bytom
259Haraf Halina KPT Nowy Sącz
260Harazin Tadeusz KPBiT Pszczyna
261Haspel Witold KPTiB Rzeszów
262Haupa Tadeusz KPTiS Legnica
263Hawrysz Marian KPTiS Legnica
264Hen Bogusław KPTiB Dąbrowa Górnicza
265Herman Halina KPT Olsztyn
266Hobgarski Leszek KPD Kamienna Góra
267Hoffmann Maria Małgorzata WOP Warszawa
268Hojniak Leon KPTiS Legnica
269Holewiński Krzysztof WKPM Warszawa
270Horka Elżbieta KP Żnin
271Horodyski Jan WKPT Warszawa
272Hudzik Krzysztof KPBiT Chrzanów
273Humieja Iwona WKPM Warszawa
274Hyrkiel Józef KPBiT Wadowice
275Indyk Wiesław KP Krynica-Zdrój
276Iżykowski Ryszard WKPM Warszawa
277Jabłonowski Andrzej KPMiT Lublin
278Jabłońska Cecylia KP Nowy Sącz
279Jabłoński Jan KPS Jelenia Góra
280Jabłoński Jan Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
281Jagła Wojciech KPT „Ilkusia” Olkusz
282Jakóbczyk Roman KP Kamienna Góra
283Jakubowska Magdalena KP „Na wyspach” Międzyzdroje
284Jakubowski Adam KP „Na wyspach” Międzyzdroje
285Jałowiec Henryka KPBiT Cieszyn
286Jandura Michał KPB Krościenko nad Dunajcem
287Janeczek Jan KPTBiJ Zawiercie
288Jankiewicz Hanna KPTBiJ Inowrocław
289Jankowska Helena KP Poznań
290Jankowska Teresa WKPT Warszawa
291Jankowski Andrzej KPŚ Kielce
292Jankowski Zbigniew KPS Lądek-Zdroj
293Janota Eugeniusz KPB Katowice
294Janota Małgorzata KPT Bytom
295Janowski Andrzej KP Tarnowskie Góry
296Janus Bogda KPSiT Wałbrzych
297Janus Mieczysław KPSiT Wałbrzych
298Jańczewska Helena OP Malbork
299Jańczewski Waldemar OP Malbork
300Jarasińska Małgorzata KPTiB Rzeszów
301Jarczok Krzysztof KPBiT Pszczyna
302Jarocka Barbara KP „Leliwa” Tarnów
303Jarosik Krystyna KPT Ostrów Wielkopolski
304Jarosz Edward KPMiT Katowice
305Jasionowska Halina KPSiT Wałbrzych
306Jaskiewicz Bolesław KPS Kłodzko
307Jastrzębski Cezary KPŚ „Bartek” Kielce
308Jaś Henryk KPT Chorzów
309Jaśkiewicz Janina KPMiT Gdańsk
310Jaśniewski Roman Klub Przewodników i Pilotów RZEPIÓR, Wrocław
311Jaworska Renata KPSiT Wałbrzych
312Jaworska Teresa KPSiT Wałbrzych
313Jaworski Emilian KPT,B i Jurajskich w Zawierciu
314Jaworski Kazimierz WKPT Warszawa
315Jedynak Andrzej KPT Nowy Sącz
316Jeleń Edward OP Malbork
317Jerka Tadeusz KPT Sandomierz
318Jędrusiak Witold KP Jastrzębie-Zdrój
319Jędrzejczak Danuta KPiP Zduńska Wola
320Jojko Marta KPT Bytom
321Jowczyk Leopold KPSiT Ząbkowice Śląskie
322Józef Partyka O/PTTK Ojców
323Józefów Feliks KPTiS Legnica
324Jóźwik Ryszard KPT Przemyśl
325Jurak Marian KPT Olsztyn
326Jurek Jan KP Toruń
327Jurek Tadeusz KPT Brzeg
328Jurys Lucjan KPBiT Cieszyn
329Juszczyk Marek KPT Sandomierz
330Juszyński Leszek KP Kołobrzeg
331Kaczmarczyk Otylia WKPM Warszawa
332Kaczyńska Janina Halina WSPT Kujawsko-Pomiorskie
333Kaczyński Józef WSPT Kujawsko-Pomiorskie
334Kajoch Andrzej KPDiS Wrocław
335Kalicińska-Karut Jarosława KPM Wrocław
336Kalicki Tadeusz KPSiT Wałbrzych
337Kalinowski Janusz SKPB Katowice
338Kałabun Jolanta KPiPT w Elblągu
339Kałuża Roman KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
340Kamińska Janina KPM Wrocław
341Kamiński Robert KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
342Kamiński Waldemar KPT Toruń
343Kamiński Zbigniew KPMiT Gdynia
344Kandyba Edward KPMiT Gdańsk
345Kaniewski Edward KPMiT Katowice
346Karczmarzewski Andrzej KPBiT Rzeszów
347Karwan Krzysztof KKPM Kraków
348Kasprzyk Ireneusz KPBiT Pszczyna
349Kawa-Patek Maria KPB Kraków
350Kawałko Józef KPSiT Świdnica
351Kawęcki Stanisław KPBiT Cieszyn
352Kazimierczak Stanisław KPMiT Gdynia
353Kaźmierczak Zbigniew KPSiT Świdnica
354Keller Stanisław KPBiT Oświęcim
355Keller Zygmunt KPBiT Sanok
356Kędzierawski Wiesław WKPM Warszawa
357Kędzierska Jadwiga KPiP Pabianice
358Kędziora Zenon KPS Jelenia Góra
359Kiernoz Ryszard KPT Radom
360Kiliński Cecylian KPBiT Wadowice
361Klaszczyk Paweł KP Międzyzdroje
362Klem Janina KPBiT Jaworzno
363Klepandy Wacław KPMiT Kalisz
364Kleszczewski Janusz KP Jastrzębie-Zdrój
365Klima Karol KPB Kraków
366Klimko Jerzy KPT Suwałki
367Klinowski Władysław KPB Kraków
368Kliza Witold KPW Chełm
369Kłoczko Maria KPT Augustowie
370Kłos Leonard KPT Bytom
371Knaga Wiktor KPBiT Rzeszów
372Kobak Roman KPBiT Rabka-Zdrój
373Kobierski Andrzej KPTiS Głogów
374Kochanowski Andrzej WKPM Warszawa
375Kocoń Tadeusz KPSiT Ząbkowice Śląskie
376Koj Bolesław KPiP Opole
377Koj Józef KPT Chorzów
378Kolasa Waldemar KPTiB Dąbrowa Górnicza
379Kolendo Zbigniew Tomasz KPS Lądek-Zdrój
380Koloch Zygmunt KPMiT Katowice
381Kołodziejczyk Eugeniusz KPB Kraków
382Kołodziejski Henryk KPŚ Starachowice
383Kołtun Tomasz KPMiT Katowice
384Komaszyn-Gonciarz Bożena KPT Zamość
385Komenda Adam KPTBiJ Zawiercie
386Komorowski Jerzy KPiP „Rzepiór” Wrocław
387Konarski Andrzej KPM Wrocław
388Konarski Bernard KPT Koszalin
389Kondratiew Janina KP Poznań
390Koneczny Zbigniew KPBiT Kraków
391Konieczna Łucja KPMiT Kalisz
392Konieczniak Janusz Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
393Konopacka Danuta KPiP Opole
394Konopko Remigiusz KPT Łomża
395Kopernik Leon KPB Katowice
396Kopydłowska-Kaczorowska Barbara KPiP „Rzepiór” Wrocław
397Korbecki Marek KPTiB Rzeszów
398Korc Leon KPiP Opole
399Korzeniewski Bogumił OP Toruń
400Kosińska Anna KPMiT Gdynia
401Kosmowski Arkadiusz KPSiT Świdnica
402Koszarek Stanisław KPBiT Nowy Targ
403Koszut Danuta KPSiT Wałbrzych
404Kościelny Henryk KPTiB Dąbrowa Górnicza
405Kościerzyńska-Siekan Grażyna KPT Koszalin
406Kot Elżbieta Halina KPTiS Legnica
407Kot Janina KPŚ Kielce
408Kotas Grzegorz OP Częstochowa
409Kotełko Stanisław KPSiT Świdnica
410Kowacz Stefan KP Tatrzańskich Zakopane
411Kowalczyk Kazimierz KPB Katowice
412Kowalewski Jacek WKPT Warszawa
413Kowalska Hanna WKPM Warszawa
414Kowalska Małgorzata KPT Chełmno
415Kowalska Teresa KPiP PTTK w Wejherowie
416Koziarski Zenon KPT-N Słupsk
417Kozłowska Maria KPMiT Gdańsk
418Krasicka Irena KPiP Opole
419Krasnodębski Zygmunt O Szczecin
420Krawczyk Barbara KPBiT Kraków
421Krawętkowski Tadeusz KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
422Kresek Zbigniew KPBiT Kraków
423Kroczek Dominika KPT Nowy Sącz
424Krokowski Karol KPT Nowy Sącz
425Król Stanisław KPD Kamienna Góra
426Królikowska Zdzisława KPT Sandomierz
427Kruk Włodzimierz KPBTiJ Zawiercie
428Krupski Jan KP Tatrzańskich Zakopane
429Kruszyński Krzysztof KPMiT Gdańsk
430Krysiak Alfred KPT Inowrocław
431Kryściak Zdzisław KPT Łowicz
432Kryut Irena KPBiT Pszczyna
433Krywult-Flandarfer Kazimiera KPB Bielsko-Biała
434Krzemiński Zygmunt WKPM Warszawa
435Krzewiński Stanisław KPB Bielsko-Biała
436Krzewiński Stefan KPT Puławy
437Krzyżykowski Czesław KPT Toruń
438Ksiażkiewicz Danuta KPT Zamość
439Kubiak Lubomira O "Szlak Brdy" Bydgoszcz
440Kubiczek Włodzimierz KPB,T i Z Dąbrowa Górnicza
441Kubrak Zdzisław KPTiB w Rzeszowie
442Kucharska Maria WKPT Warszawa
443Kucowska Danuta WKPM Warszawa
444Kuczera Małgorzata KPBiT Nowy Targ
445Kuffel Norbert KP Toruń
446Kujawiak Stanisław KPT Białowieża
447Kukiz Danuta Emilia KPTiS Legnica
448Kulesza Krzysztof AKPT Kraków
449Kuligowski Jerzy KPT „Szlak Brdy” Bydgoszcz
450Kułaga Bogusław KPŚ Starachowice
451Kundzewicz Józef WKPT Warszawa
452Kunicki Marian KPT Rybnik
453Kupczyk Zbigniew O PTTK Międzyzdroje
454Kurczuk Marian KP Piaseczno
455Kurkowicz Elżbieta KPMiT Gdynia
456Kurzyna Czesław KP Świecie
457Kurzyniec Roman KPBiT Wadowice
458Kusz Marianna KPB Katowice
459Kuśmierz Eugeniusz WKPT Warszawa
460Kuta Joanna KPT,B i Jurajskich w Zawierciu
461Kutyła Ewa KPT Radom
462Kuzara Marian KPT PTTK Bytom
463Kwaczyński Jerzy KPiP „Belferek” Żyrardów
464Kwasek Wanda KPT Łowicz
465Kwiatek Jerzy KPB Krościenko nad Dunajcem
466Kwiatkowski Janusz KPB Bielsko-Biała
467Kwiatkowski Zygmunt KP Golub-Dobrzyń
468Laitl Bogusław KPiP Opole
469Laska Adam KPT PTTK przy Oddziale Regionalnym w Gdańsku
470Latacz Zdzisław KPBTiJ Zawiercie
471Laurasiewicz Leszek KP Krynica-Zdrój
472Lelonek Norbert KPT Chorzów
473Lendzion Jadwiga Jagoda KPT Łowicz
474Lesiów Tomasz KPDiS Wrocław
475Leszczyńska Anna KPTiB Rzeszów
476Leśniak Adam Marian KPBiT Rabka-Zdrój
477Leśnik Stanisław KPT Nowy Sącz
478Lewanderski Julian KP „Leliwa” Tarnów
479Lewandowski Jan KP Kołobrzeg
480Lewicki Krzysztof KP Piaseczno
481Ligęza Stanisław KP „Leliwa” Tarnów
482Lipiński Bogdan KP Kruszwica
483Lipka Edward KPMiT Zamość
484Lipowiczan Karol KPB Katowice
485Lisewska Grażyna KP Miejskich Wrocław
486Liszewska Dorota KP Kruszwica
487Liszka Kazimierz AKPT Kraków
488Litwińczuk Grzegorz KPMiT Gdańsk
489Loska Józef KPBiT Tychy
490Ludwicki Kazimierz KPT „Szlak Brdy” Bydgoszcz
491Ludwiczak Jan KPT Chorzów
492Lustańska Czesława WKPM Warszawa
493Luto Józef KPT Suwałki
494Lysik Marian KPT Tarnowskie Góry
495Łacek Józef KPTPWiT Racibórz
496Ładoś Józef KPBiT Wisła
497Łapa Ryszard KPMiT Zamość
498Łapińska Maria KPMiT Katowice
499Łapiński Zygmunt KPMiT Gdańsk
500Łąk Karol KPiP "Rzepiór" Wrocław
501Łęcki Włodzimierz KP Poznań
502Łękawski Andrzej KPT Gliwice
503Łobodzińska Ludmiła KP Krynica-Zdrój
504Łodziński Ryszard KPiP Zduńska Wola
505Łompieś Jerzy Kazimierz KP Kutno
506Łopaciński Andrzej KPiP Zduńska Wola
507Łopuszyńska Izabela WKPM Warszawa
508Łopuszyński Jerzy WKPM Warszawa
509Łukaszczyk Jan KP przy O/PTTK w Mikołowie
510Łukawska Teresa KPTiS Bolesławiec
511Łukomska Irena KP Kruszwica
512Łukomska Maria WSPT Kujawsko-Pomiorskie
513Łukomski Czesław KP Żnin
514Łyp Henryk KPSiT Międzygórze
515Macherzyński Bohdan KPiP Zduńska Wola
516Maciejewska Małgorzata KP przy ROS w Szczecinie
517Maciejuk Franciszek KP Szczecin
518Maciejuk Franciszek KP „Nad Regą” Trzebiatów
519Maciołek Mieczysław KPSiT Międzygórze
520Maćkojć Irena KPT Koszalin
521Maćkowiak Tadeusz KP Łódź
522Magnowski Zbigniew KPBiT Wisła
523Majewska Helena KPBiT Jaworzno
524Majewski Kazimierz KPT Kamienna Góra
525Majewski Leszek KPS "Nad Regą" Kłodzko
526Majewski Tadeusz AKPT Kraków
527Makiła Renata KPiP PTTK w Wejherowie
528Malarz Wiesław KPBiT w Mikołowie
529Malewicz Hanna WKPM Warszawa
530Malewicz Janusz KPTiP Siedlce
531Malewicz Waldemar Stanisław KPT Białystok
532Malinowski Feliks O Żnin
533Malinowski Zbigniew KPBiT-N „Baildon” Katowice
534Malinowski Zbigniew PKPBiT Szczawnica
535Małecki Zdzisław KP Żnin
536Małkowski Kazimierz KPMiT Gdynia
537Maniecki Henryk KPMiT Gdynia
538Marcinek Teodor KP Chorzów
539Marcinkowski Krzysztof AKPT Kraków
540Marczak-Krupa Anna WKPT Warszawa
541Markefka Ryszard KPBiT Rabka-Zdrój
542Marszałek Stanisław KPS Kłodzko
543Massalski Adam KPŚ Kielce
544Maślanka Leszek KPBiT Myślenice
545Maśliński Maciej KTP Ostrów Wielkopolski
546Matejko Ryszard KPB,TiZ Andrychów
547Maternicki Władysław KP Krynica-Zdrój
548Matus Liwiusz KP Tatrzańskich Kraków
549Matuszczyk Andrzej KPB Kraków
550Matuszkowicz Eugeniusz KPBTiZ Andrychów
551Mazur Ryszard KPBiT Cieszyn
552Mazurkiewicz Halina KPT Toruń
553Mazurski Krzysztof KPiP „Rzepiór” Wrocław
554Mącnarowski Szczepan KP Krynica-Zdrój
555Mączka Danuta KPT Siedlce
556Mencel Jan KPB Katowice
557Merda Maria KPT Tarnowskie Góry
558Merker Mikołaj KPT Chorzów
559Mężyk Alicja KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
560Miarka Andrzej KP Tarnowskie Góry
561Michalak Lech KP "Nad Regą" Trzebiatów
562Michalska Anna Maria KPiP Opole
563Michalski Piotr AKPT Kraków
564Michałowski Stefan KP Bochnia
565Michnia Dorota KPTiB Rzeszów
566Michnik Maria KPBiT Wisła
567Micorek Kazimierz KPŚ „Bartek” Kielce
568Mida Artur Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
569Mierosławska Irmina WKPM Warszawa
570Migacz Paweł KPSiT Ząbkowice Śląskie
571Mika Krystyna KPM Kraków
572Mikołajczyk Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
573Mikołajewska Anna KKPM Kraków
574Mikucki Krzysztof KPT Bytom
575Mikulec Adolf O Głuchołazy
576Mikulski Tadeusz AKPG Bielsko-Biała
577Mikusiński Przemysław KPMiT Gdańsk
578Milanicz Julian KP Krynica-Zdrój
579Milaszkiewicz Andrzej KPTiS Legnica
580Milewski Piotr KPT Bytom
581Miller Czesław KPMiT Gdynia
582Miłek Zbigniew KPT Sosnowiec
583Mirski Andrzej Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
584Misiorz Jan KPBiT Wisła
585Mizerski Jacek AKPT Kraków
586Mizia Stefan KPiP „Rzepiór” Wrocław
587Mizielska Julia KPT Radom
588Mleczek Jerzy KPMiT Lublin
589Mohn-Potęga Grażyna KPT Toruń
590Molendowicz Władysław KPBiT Chrzanów
591Mołodecki Stanisław KPiPW Ziemi Opolskiej Opole
592Monkiewicz Waldemar KPT Białystok
593Morcinek Teodor KP Chorzów
594Mróz Jerzy KP „Leliwa” Tarnów
595Murzyn Stanisław KP Krynica-Zdrój
596Mycke Irena WKPT Warszawa
597Nabywaniec Tadeusz KPB,T i P Sanok
598Nadolski Tomasz KPMiT Kazimierz Dolny
599Nakraszewicz Waldemar KPS Lądek-Zdrój
600Napiórkowski Wojciech KPMiT Płock
601Nawrocki Mirosław KPT Chorzów
602Nawrot Marian KPiP Zabrze
603Nechay Anna KPM Kraków
604Niechoj Andrzej KPT Chorzów
605Nieć Stanisław KPT Nowy Sącz
606Nieć-Cedrowska Maria KPBiT Wadowice
607Niedźwiedzka Antonina KP Chorzów
608Niełacny Krystian KPT Ostrów Wielkopolski
609Niemiec Włodzimierz KP Jastrzębie-Zdrój
610Niewczas Alicja KPSiT Wałbrzych.
611Niewczas Jan O „Ziemi Wałbrzyskiej” Wałbrzych
612Niklewicz Zdzisław KPT Chorzów
613Niścioruk Tadeusz KPiP Opole
614Noga Krzysztof KP Chorzów
615Nosiewicz Olga KPBiT Nowy Targ
616Nowacki Kazimierz KPBiT Kraków
617Nowak Jerzy KPT Sosnowiec
618Nowak Jerzy KPŚ Skarżysko-Kamienna
619Nowak Leszek KPT Nowy Sącz
620Nowak Ryszard KP Nowy Sącz
621Nowakowska Barbara KP Włocławek
622Nowakowska Marianna OP Toruń
623Nowicka Urszula KP Żnin
624Noworyta Jan KPBiT Oświęcim
625Noworyta Janina KPM Wrocław
626Obłój Józef KPTiB w Rzeszowie
627Ochmańska Anna KPB Kraków
628Oczkowski Wacław KPTiP Chrzanów
629Okołów Czesław KPT Białowieża
630Okoniewski Stefan KPSiT Wałbrzych
631Okoniewski Zdzisław KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
632Okoń Krystyna KPiP Zduńska Wola
633Okońska Barbara OP Częstochowa
634Olejnik Stefan KPTiS Bolesławiec
635Oleksy Jan KPT Nowy Sącz
636Oliwa Zbigniew KPS Kłodzko
637Olszewski Janusz KPS Lądek-Zdrój
638Organ Andrzej KPB,T i P Sanok
639Organiściak Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
640Orlicz Bolesław KPŚ Kielce
641Orłowski Zbigniew O Mysłowice
642Orszulik Władysław KPBiT Cieszyn
643Oryńska Anna KPM Wrocław
644Orzechowska Maria KPBiT Sanok
645Ossadnik Hubert KPB,T i P Sanok
646Ostapczyk Kazimierz KPT Chorzów Batory
647Ostapczyk Maria KPT Chorzów Batory
648Ostapowicz Jan KPS Miedzygórze
649Otrębska Anna KPBTiJ Zawiercie
650Pacholczyk Stanisław KPT Ostrów Wielkopolski
651Paderewska Danuta KP Jaworzno
652Palej Jadwiga Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
653Palider Jan KP Tatrzańskich Zakopane
654Paluchowski Stanisław KPT Sosnowiec
655Paluszyński Wojciech KPT Inowrocław
656Pałczyński Janusz KPMiT Katowice
657Pałecz Daria Częstochowski Oddział Przewodników PTTK
658Pałka Wojciech KP Bochnia
659Panek Wiesław KP Bochnia
660Panek-Mironowicz Maria KP Nałęczów
661Pańczyszyn Andrzej KPT Gliwice
662Pańko-Sobkowicz Barbara KPMiT Kalisz
663Pańszczyk Ludwika KP Tatrzańskich Zakopane
664Papierniak Witold KPT Wrocław Fabryczna
665Parfianowicz Ewa KPS Jelenia Góra
666Paroth Werner Emil KPBiT Mikołów
667Pasternak Ryszard KT „Datajana” Warszawa
668Paszel Jadwiga KP Kołobrzeg
669Paszewska Maria KPŚ Kielce
670Paszkiewicz Zofia WKPM Warszawa
671Patschek Gerard KPT Bytom
672Pawełczyk Włodzimierz KPT w Radomiu
673Pawlik Jerzy KPMiT Katowice
674Pawlik Zbigniew KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
675Pawłowski Janusz KPŚ Kielce
676Pelc Mirosława KP po GOPiT w Katowicach
677Perdak Zbigniew KPiP Opole
678Pęgiel Wanda KPB Kraków
679Pękala Zbigniew KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
680Piasecki Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
681Piaskowski Jan KPBiT Pszczyna
682Piecha Józef KPTiS Legnica
683Piestrak Władysław KPBiT Nowy Targ
684Pietrucha Eligiusz KPT Łowicz
685Pietrucha Krystyna KPT Łowicz
686Pietrzak Janusz KPBiT Nowy Sącz
687Pietrzak Stanisław KPiP Zduńska Wola
688Pietrzykowska Wanda KP Włocławek
689Pilch Michał KPBiT Cieszyn
690Pioterek Zofia KPiP PTTK w Wejherowie
691Piotrowicz Jan KPB Kraków
692Piotrowska Wanda KPS Kłodzko
693Piotrowski Antoni KPT Nowy Sącz
694Piprek Wiesław KPT Nowy Sącz
695Piros Julian KPT Ostrów Wielkopolski
696Pisarczyk Grzegorz KP Beskidzkich i Terenowych PTTK Nowy Sącz
697Piszczorowicz Czesław Wojciech KPD Kamienna Góra
698Piwowar Piotr KPT Nowy Sącz
699Piwowarczyk Władysław KPBiT w Myślenicach
700Placek Andrzej KPBiT Chrzanów
701Plichta Tadeusz KPBiT Rabka-Zdrój
702Plis Maria WKPM Warszawa
703Płachetka Marian KPT Bytom
704Podbiał Grzegorz KP Kołobrzeg
705Podeszwa Zbigniew KP Poznań
706Podolski Jan KPT Przemyśl
707Podurgiel Anna KPT Puławy
708Pohoska Ilona KPMiT Gdynia
709Pokorska Lidia WKPT Warszawa
710Pokój Jerzy KPiP „Rzepiór” Wrocław
711Polak Bogusław KPB Katowice
712Polański Stanisław KPTiB Rzeszów
713Policht Ewa KP Nowy Sącz
714Politakis Leokadia KPMiT Gdynia
715Polok Włodzimierz BKPT Bielsko Biała
716Pomarański Szczepan KPT Radom
717Popowicz Xenia KPB Katowice
718Porzycki Jan KPBiT Rabka-Zdrój
719Pozorski Jerzy ROP Gdańsk
720Prajzner Krzysztof KPBiT Sanok
721Praus Elżbieta KPBiT Baildon Katowice
722Prociński Janusz KPSiT Wałbrzych
723Przepiórka Grażyna Anna KPSiT Ząbkowice Śląskie
724Przesławski Józef KPMiT Gdańsk
725Przygoda Marta KPSiT Wałbrzych
726Pudo Kazimierz KPTiP Chrzanów
727Rabenda Urszula KP Tychy
728Rachański Jerzy Kazimierz KP „Baszta Kaszana” Trzebiatów
729Racz Janusz KPT Ostrów Wielkopolski
730Radliński Wojciech KPT Wrocław Fabryczna
731Radwański Andrzej KPBiT Sanok
732Rafałko Helena KPTiS Legnica
733Ragan Eugeniusz KPT Koszalin
734Rak Tadeusz KPT „Baszta Kaszana” Trzebiatów
735Rakoczy Emil KPS Lądek-Zdrój
736Rakowski Edmund KPS Świeradów-Zdrój
737Ranowicz Bartłomiej KPSiT Wałbrzych
738Rapalska Barbara KPBiT Jaworzno
739Ratajczyk Kazimierz KP Kołobrzeg
740Rączkowski Ryszard WKPM Warszawa
741Reczuch Tadeusz KPSiT Świdnica
742Redzik Stanisław Pom. Federacja Przewodnicka
743Rehman Stanisław KPB Kraków
744Richter Marek O Piotrków Trybunalski
745Rojek-Leśnik Anna KPBiT Nowy Sącz
746Rokiciński Andrzej KPT Radom
747Romanowska Danuta KPT Inowrocław
748Ronduda Andrzej KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
749Rosiecka Maria KPT Sandomierz
750Rowiński Józef KPiP Wycieczek Warszawa
751Rowiński Stefan KPT „Oskar” PAN Wrocław
752Rozenbajgier Ryszard KP Bochnia
753Różański Zygmunt KPM Wrocław
754Rumiński Andrzej KPiP „Rzepiór” Wrocław
755Rummel Henryk WKPM Warszawa
756Ruszczak Kazimierz Wojskowe KPT w Chełmie
757Rutkowski Jacek Konrad Frankfurt am Main/KPB Kraków
758Rybak Bogdan WKPM Warszawa
759Rybarski Jan KP Krynica-Zdrój
760Rychter Bolesław KPT Białowieża
761Rydzik Albert KPBiT Sanok
762Rzepiak Halina KPMiT Gdynia
763Sabeł Sylwester KPT w Sosnowcu
764Sacha Józef KPB Kraków
765Sacha Walenty KPT Chorzów
766Salamończyk Eugeniusz KPT Łowicz
767Samiec Ewa KPT Puławy
768Sanetra Rafał KPBiT Żywiec
769Santarek Stanisław KPMiT Lublin
770Sapota Irena KPT Bytom
771Sarnicka Bożena Klub Przewodników w Tarnowskich Górach
772Sas Marian KPT Tarnowskie Góry
773Scheiki Jan KPB Krościenko nad Dunajcem
774Schmidt Maria OP Malbork
775Schmude Michał KP Kruszwica
776Schulz Marian OP Toruń
777Sieradzki Stanisław KPBiT Sanok
778Sikorska Barbara WKPT Warszawa
779Simiński-Stanny Tomasz KPTiP Grudziądz
780Siwek Marek KPB Katowice
781Skawiński Zdzisław KPB Kraków
782Skiba Adam KPTiB w Rzeszowie
783Skibiński Eugeniusz KPT Olsztyn
784Skoneczny Piotr WOP Warszawa
785Skorupka Eugeniusz KPT PTTK w Siedlcach
786Skowronek Danuta KPT Gliwice
787Skowronek Jan KPSiT Świdnica
788Skowroński Stanisław WKPM Warszawa
789Skrętny Sławomir KP Zabrze
790Skrobol Henryk KPBiT Pszczyna
791Skrudlik Roman BKPT Bielsko Biała
792Skrzypiński Henryk KPT Bydgoszcz
793Skulimowska Małgorzata KPBiT Pszczyna
794Słodczyk Grzegorz KPT Bytom
795Słoniewski Edward KPMiT Zamość
796Słota Andrzej KPBiT w Cieszynie
797Smoleń Andrzej KP Tatrzańskich Kraków
798Sobczyk Adam KPT Nowy Sącz
799Sobieszek Tadeusz KPMiT Lublin
800Sobolewska Maria WKPT Warszawa
801Sobolewski Wojciech KPT Bydgoszcz
802Sokołowska Anna KP Kołobrzeg
803Sokołowski Grzegorz KPT „Bastion” Nowy Dwór
804Solarski Zygmunt KPBiT Rzeszów
805Solarz Paweł KPT Sosnowiec
806Solecki Wojciech KPSiT Wałbrzych
807Sołoducho Maria KP Kołobrzeg
808Sordyl Celina KPBiT Nowy Targ
809Sosna Władysław KPBiT Cieszyn
810Sowiński Kazimierz KP Kruszwica
811Sroka Gabriel KPBiT Mikołów
812Sroka Krystyna KP Poznań
813Stachuła Marian KPT Brzeg
814Stalmach Anna KKPM Kraków
815Stangrodzka Ewa KPT Ciechanów
816Stanisławczyk Jan KPT Zielona Góra
817Stanisławska Alicja KPŚ Kielce
818Stankiewicz Krystyna KPMiT Gdańsk
819Stankiewicz Maria WKPM Warszawa
820Stańczak-Mikołajewicz Tekla KP Łódź
821Starzak Ludwik KPBiT w Myślenicach
822Stawarz Czesław KPBiT Cieszyn
823Stawarz Jan KPBiT - w Myślenicach
824Stec Edward KPBiT Wisła
825Stec Elżbieta KPŚ Kielce
826Stecka Zofia KP Tatrzańskich Zakopane
827Stecki Bogusław KPS Międzygórze
828Stefanow Urszula KPSiT Wałbrzych
829Stefański Tadeusz WKPT Warszawa
830Sternik Janina KP „Ziemia Sanocka” Sanok
831Sternik Wiesław KPBiT Sanok
832Stępel Zygmunt KPS Miedzygórze
833Stępień Czesława KPT Kętrzyn
834Stępień Tadeusz KP Tatrzańskich Zakopane
835Storch Edward KPT Nowy Sącz
836Straub Stanisław KPB Bielsko-Biała
837Straub Zofia KPB Bielsko-Biała
838Stręk Michał KPTiB Rzeszów
839Stroemich Regina Klub Przewodników Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław
840Stróżecki Andrzej KPTBiJ Zawiercie
841Struk Maria WKPM Warszawa
842Strumidło Ewa KPMiT Zamość
843Strzęciwilk Kazimierz KPTiB Dąbrowa Górnicza
844Strzępek Elżbieta WKPM Warszawa
845Styczyńska Irena KPT Nowy Sącz
846Suchanek Gerard KPB Katowice
847Suchowicz Felicja KPMiT Gdynia
848Sumiga Zygmunt KPT Radom
849Sumper Tadeusz KPB,TiZ Andrychów
850Suszycki Wojciech KPT Ostrów Wielkopolski
851Szajnar Irena KPBiT Nowy Targ
852Szałas Helena KPTiS Legnica
853Szantyr Andrzej Ursyn KPiP „Rzepiór” Wrocław
854Szary Antoni KP w Żninie
855Szawerda Bogusław KPSiT Świdnica
856Szczałuba Dorota KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
857Szczepacka Barbara KPMiT Kalisz
858Szczepaniak Adela KTP Ostrów Wielkopolski
859Szczepankiewicz-Battek Joanna KPT Wrocław Fabryczna
860Szczepańska Aniela WKPM Warszawa
861Szczepański Andrzej KP Włocławek
862Szczepek Andrzej KPB Kraków
863Szczupak Wiktoria KPBiT Rabka-Zdrój
864Szczurek Bolesław KPBiT Wadowice
865Szela Maria Barbara KPB Kroscienko
866Szepiel Adam Stefan KPT Białystok
867Szewerda Andrzej KPT Tarnowskie Góry
868Szewerda Rajmund KPT Tarnowskie Góry
869Szindler Czesław KPBiT Pszczyna
870Szkudlarek Włodzimierz KPT Sosnowiec
871Szkudlarek-Feliksiak Halina O PTTK Miedzyzdroje
872Szlompek Aniela KPB Katowice
873Szlompek Tytus KPB Katowice
874Szner Ryszard KPBiT Tychy
875Szot Marek KPT Wrocław Fabryczna
876Szrama Marian KP Jastrzębie-Zdrój
877Sztajerwald Jerzy WOP Warszawa
878Szuber Maria KPBiT Sanok
879Szubert - Kornaszewska Maria KTP Ostrów Wielkopolski
880Szulc Janusz KPiP „Rzepiór” Wrocław
881Szulc Jolanta KPTiP Grudziądz
882Szulecki Witold KPMiT Lublin
883Szumska Cecylia WKPM Warszawa
884Szwed Krzysztof Maciej KP Starachowice
885Szymanowski Roman WKPT Warszawa
886Szymański Adam KPT Łowicz
887Szymański Bohdan KPTiB Rzeszów
888Szymczak Anna Grażyna KPT Łowicz
889Szymczak Janina KPMiT Gdynia
890Szymczak Stefan KPMiT Kalisz
891Szymkowicz Paweł O Głuchołazy
892Śliwa Maria KP Chorzów
893Śliwa Zdzisław KPBiT Chrzanów
894Śliwiński Tadeusz KPB Bielsko-Biała
895Ślusarz Jacek KPTiB Rzeszów
896Śmigielski Robert Adam KP Kołobrzeg
897Świerczyński Jerzy KPT Nowy Sącz
898Świgost Jerzy KPMiT Gdańsk
899Talaga Maria KP Nowy Sącz
900Talik Józef KP w Żywcu
901Taradajko Eugeniusz KPBiT Rzeszów
902Targońska Krystyna WKPT Warszawa
903Targowska Danuta KPT Sandomierz
904Tawska Iwona KP Kołobrzeg
905Teer Leon KPTiB Dąbrowa Górnicza
906Tischner Czesław KP Krynica-Zdrój
907Tokarska Alicja KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
908Tokarska Irena KPiP „Rzepiór” Wrocław
909Tokarski Mieczysław WKPT Chełm
910Tokarski Stefan KP Tatrzańskich Zakopane
911Tracilowski Lech KPT Nowy Sącz
912Tracz Franciszek KPMiT Gdynia
913Trębala Teresa KPMiT Płock
914Truś Radosław Studenckie KPB „Harnasie” w Gliwicach
915Trybowska Elfryda KPBiT Rabka-Zdrój
916Trylańska Krystyna KPS Jelenia Góra
917Turecka Wiesława KPT Radom
918Turkiewicz Marian KPTiS Legnica
919Turkowska Wanda WKPM Warszawa
920Twaróg Janina Barbara KPBiT Kraków
921Twaróg Zbigniew KPBiT Kraków
922Tyburski Stefan KPT Zamość
923Tyczkowski Jacek KPBiT Cieszyn
924Tylek Alojzy KPBiT Myślenice
925Uchman Helena KP „Leliwa” Tarnów
926Uczniak Tadeusz KPBiT Rabka-Zdrój
927Ukraiński Witold KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
928Uksik Piotr O PTTK w Przeworsku
929Urbaniak Mikołaj KPB Krościenko n/Dunajcem
930Urbańska-Truszkowska Maria KP Łódź
931Urbański Andrzej KP Toruń
932Urbański Jerzy KPT Radom
933Utrat Danuta KPTiB Dąbrowa Górnicza
934Wachowicz Krystyna KPT Sandomierz
935Wachowska Barbara KPT Tychy
936Wachowski Leon KPTPWiT Racibórz
937Wajner Franciszek KPBiT Cieszyn
938Wajszczyk Władysław KPiP Zduńska Wola
939Walat Czesława KP Krynica-Zdrój
940Walczak Tadeusz KPT Olsztyn
941Walenciak Andrzej WKPM Warszawa
942Walkowicz Zofia KP „Leliwa” Tarnów
943Wasiak Tadeusz KP Łódź
944Wasilenko Bogdan KPT Kętrzyn
945Wasilewski Andrzej KPMiT Lublin
946Wawrzynowicz-Billip Róża WKPM Warszawa
947Ways Ewa KPT Radom
948Wągrocka Maria KPMiT Kalisz
949Wągrowski Tomasz KPŚ Kielce
950Wąsikowski Andrzej KP Świętokrzyskich „Bartek” Kielce
951Welc Stanisław KPBiT Kraków
952Wesołkin Wojciech KPBiT Sanok
953Węglorz Helena KPT Tarnowskie Góry
954Węgrzynowski Janusz KPT Przemyśl
955Wężgowiec Jerzy OW PTTK w Krakowie
956Wiatr Zenon KP Poznań
957Wiącek Wiesław KP Nałęczów
958Wieczorek Edward SKPB Katowice
959Wieczorek Michał KPT Rybnik
960Wiercińska Elżbieta KPT „Bastion” Nowy Dwór
961Więcławska Maria KPBiT Sanok
962Więzik Henryk KPBiT Cieszyn
963Wijas Stanisław KPT Zielona Góra
964Wilczopolski Witold SKPB przy O Akademickim PTTK Lublin
965Wilczyńska Anna KP Świętokrzyskich „Bartek” Kielce
966Wilczyńska Emilia KPiP „Rzepiór” Wrocław
967Wilczyńska Teresa KPTiS Legnica
968Wilczyński Marek KPTiS Legnica
969Wilgusz Marian KPT Przemyśl
970Wilk Henryk KPT Bytom
971Wilk Maria KPT Bytom
972Winiarska Grażyna KPBiT Wisła
973Winter Stanisław KP Krynica-Zdrój
974Wirpsza Anna KPM Wrocław
975Wirski Marian KPT w Chorzowie
976Wisłowska Krystyna KPM Wrocław
977Wiśniewski Dominik WKPT Warszawa
978Wiśniewski Edward KPTiS Legnica
979Wiśniewski Marek Krzysztof KPT Łowicz
980Wiśnioch Maria KPMiT Lublin
981Witała Stanisław KPT Ruda Śląska
982Witczak Antoni KPS Jelenia Góra
983Witkowska Helena KPT Chorzów, WSPT Ślaskie
984Witowski Mieczysław KPT Nowy Sącz
985Wittig Robert KPSiT Świdnica
986Włoka Sylwester KP „Baildon” Katowice
987Wojalski Mirosław Zbigniew O/Łódź-Polesie
988Wojciechowska Ewa Ewelina WKPT Warszawa
989Wojciechowski Zygmunt KP „Oskar” PAN Wrocław
990Wojnarowski Piotr Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
991Wojniłko Maria KPT Sandomierz
992Wojtkowiak Bogdan KPT Inowrocław
993Wojtylak Marek KPT Łowicz
994Wolanowski Wojciech WSPT Kujawsko-Pomiorskie
995Wolińska Grażyna KPTiP Siedlce
996Worotniak Janusz KKPM Kraków
997Worwa Adam KPBiT Rabka-Zdrój
998Worytko Władysław KPBiT Rabka-Zdrój
999Woszczyński Ryszard KPŚ Kielce
1000Woźniak Wacław KPT Nowy Sącz
1001Woźniakiewicz Władysław KPT Wrocław Fabryczna
1002Wójcik Antoni KP Krynica-Zdrój
1003Wrodarczyk Jerzy KP Chorzów
1004Wróbel Józef KPSiT Świdnica
1005Wróbel Zdzisław KPBiT Oświęcim
1006Wróblewski Tymoteusz KPŚ Kielce
1007Wulicz Ryszard KPS Lądek-Zdrój
1008Wyrobek Witosław KPT Giżycko
1009Wyszkowska Hanna KPMiT Lublin
1010Zacharski Konstanty KPT Radom
1011Zachwieja Krzysztof KPT Giżycko
1012Zachwieja Tadeusz KPBiT Szczawnica
1013Zajączkowski Witold KPŚ Skarżysko-Kamienna
1014Zajdel Jan KPBiT Sanok
1015Zajdok Emilia KPMiT Katowice
1016Zalewski Ryszard KP Kruszwica
1017Zalitacz Jan KPBiT Chrzanów
1018Zarębska Maria KPMiT Katowice
1019Zarzycki Ryszard KPiP Opole
1020Zasadny Halina KPT Przemyśl
1021Zathey Bronisław KPT Wrocław Fabryczna
1022Zawacki Marian KP Toruń
1023Zawolik Danuta KPT Sosnowiec
1024Ząbczyk-Chmielewska Barbara KPMiT Gdańsk
1025Ządek Stanisław KPSiT Wałbrzych
1026Zdebski Janusz SKPB Kraków
1027Zieliński Andrzej KPT Gliwice
1028Zieliński Jerzy KP Łódź
1029Zieliński Józef KP Kołobrzeg
1030Zieliński Tadeusz KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
1031Zielonka Genowefa RO PTTK Słupsk
1032Zielonka Mariusz RO PTTK Słupsk
1033Ziemba Jan KPBiT Nowy Targ
1034Ziemianek Cecylia KP Tarnowskie Góry
1035Ziemianek Tadeusz KPT Tarnowskie Góry
1036Zienkiewicz Jan Jarosław KP Łódź
1037Zientara Dariusz KPT Sosnowiec
1038Ziernicki Ryszard KPT Chorzów
1039Zioło-Skałecka Teresa WKPT Warszawa
1040Ziółkiewicz Antoni KP Toruń
1041Zombirt Tadeusz KPMiT Płock
1042Zontek Jan KPB Bielsko-Biała
1043Zuba Wiesława KPBiT Sanok
1044Zwoliński Mirosław OP Częstochowa
1045Żarnecka Krystyna Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
1046Żdżarski Zygmunt Marek KP „Oskar” PAN Wrocław
1047Żelazny Mieczysław KPT Radom
1048Żmudziński Krzysztof KPiP Pabianice
1049Żoczek Stanisław KP PTTK w Żywcu
1050Żółciński Stanisław KPTPWiT Racibórz
1051Żubryd Irena KPBiT Sanok
1052Żuchowska Zofia WKPM Warszawa
1053Żukowski Marian KPT Suwałki
1054Żurek Stefan KP Poznań
1055Żychiewicz Adela KPB Kraków
1056Żydowicz Urszula Halina KP Świecie0
1057Żyła Bronisław KPBiT Cieszyn

Informacje o błędach, zmianach w nazwach kół i klubów, jak i o zmarłych koleżankach/kolegach prosimy wysłać na adres Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego PTTK.
e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun