Opisy fotogalerii

Mikołaj u przedszkolaków

W dniu 8 grudnia 2014 r. przewodnicy Dorota i Grzegorz Gdesz z Koła Przewodników Beskidzkich i Terenowych z Dąbrowy Górniczej zawitali do Przedszkola Miejskiego nr 2 w Sosnowcu.

Okazja była niezwykła, bo to Mikołaj zawitał do milusińskich. Przewodnik Grzegorz przebrany za świętego rozdawał prezenty każdemu dziecku oraz ogromną ilość zabawek dla każdej grupy. Nie obyło się bez pokazowych piosenek i wierszyków wykonywanych przez przedszkolaków dla Mikołaja i wspólnych tańców, które dały wszystkim dużo radości. Mikołajowi przez cały czas towarzyszyła śnieżynka czyli Adrianna Gdesz w przebraniu. To magiczny czas choinka, świecące lampki, bombki i mikołaj z prezentami, ale do tego zobaczyć uśmiech na buziach najmłodszych to bezcenne. Spotkanie w świątecznej atmosferze udało się bo Mikołaj nie został zdemaskowany.

Mikołaj u przedszkolaków
Mikołaj u przedszkolaków W dniu 8 grudnia 2014 r. przewodnicy Dorota i Grzegorz Gdesz z Koła Przewodników Beskidzkich i Terenowych z Dąbrowy Górniczej zawitali do… Przejdź do fotogalerii

powrót do strony „fotogaleria z imprez”

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun