Opisy fotogalerii

WOŚP Koła z Łowicza

Koło Przewodników Terenowych im. Anieli Chmielińskiej dla WOŚP.

W tym roku Koło Przewodników Terenowych im. Anieli Chmielińskiej przy PTTK Oddział w Łowiczu postanowiło włączyć się w akcję 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawić na licytację zaproszenie na „Dzień z Przewodnikiem PTTK”. Zaproszenie obejmuje wycieczkę po Łowiczu dla jednej rodziny (ok. 4-5 osób) w terminie dogodnym dla zwycięskiej rodziny, w skład której wchodzić będzie m.in:
spacer po mieście (przybliżenie historii miasta Łowicza), odwiedzenie Muzeum w Łowiczu, oprowadzenie po Bazylice Katedralnej pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, wejście na wieżę Katedry – najwyższy punkt obserwacyjny w Łowiczu (w miarę możliwości), wejście na Basztę gen. Klickiego i obiad w restauracji dla zwycięskiej rodziny oraz inne niespodzianki.

Licytacja zaproszenia odbyła się 10.01.2015 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach przy udziale przewodników naszego Koła. Najwyższą kwotę wylicytowała rodzina Państwa Wieczorek ze Skierniewic i to oni będą mieli możliwość spędzenia „Dnia z Przewodnikiem PTTK” w Łowiczu. Gratulujemy i dziękujemy !!!

Tekst: A. Walczak, Zdjęcia: J. Lendzion, M. Lendzion, T. Caban

WOŚP Koła z Łowicza
WOŚP Koła z Łowicza Koło Przewodników Terenowych im. Anieli Chmielińskiej dla WOŚP. Przejdź do fotogalerii

powrót do strony „fotogaleria z imprez”

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun