Opisy fotogalerii

Blachowanie

Przyjemny i radosny to moment, gdy poszerzenie uprawnień o przewodnika sudeckiego kończy się wręczeniem blach przewodnickich. Taka właśnie uroczystość odbyła się w schronisku Samotnia w dniu 21 stycznia 2017 roku. Zanim wieczorową porą odbyło się wręczenie blach przewodnickich, postanowiono rano wybrać się na Śnieżkę do czego zachęcała wymarzona pogoda.

Grupą blachowanych szczęśliwców z województwa śląskiego byli: Marek Koba, Teresa Konieczny, Piotr Kowalski, Teresa Krupa, Małgorzata Lipińska, Grzegorz Marszałek, Zdzisław Matyja, Erwin Schewior, Katarzyna Sylwestrzak, Michał Wieczorek, Piotr Wąs, Tadeusz Ziemianek.

Na wesoło i zabawnie, a przy tym oryginalnie przebiegał czas blachowania w Samotni to dzięki pomysłowości i zaangażowaniu koleżanek i kolegów, którzy mi.i. „przeegzaminowali” zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili na blachowaniu członkowie Komisji Egzaminacyjnej ds. Przewodników Górskich Sudeckich przy Marszałku województwa dolnośląskiego, którzy chwali grupę za jej merytoryczny poziom wiedzy. Byli to Tomasz Dudziak, Piotr Gryszel, Roksana Knapik, Jacek Potocki, Krzysztof Rostek i piszący te słowa prowadzący szkolenie dla kandydatów na przewodników sudeckich. Jeszcze raz gratulacje dla nowych przewodników sudeckich.

tekst i foto. Tomasz Kołtun

Blachowanie
Blachowanie Przyjemny i radosny to moment, gdy poszerzenie uprawnień o przewodnika sudeckiego kończy się… Przejdź do fotogalerii

powrót do strony „fotogaleria z imprez”

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun