Opisy fotogalerii

Szkolenie licencyjne – Ojcowski Park Narodowy

25 lutego 2017 r. już po raz kolejny w siedzibie chorzowskiego Oddział PTTK z inicjatywy Samorządu Przewodników Turystycznych PTTK województwa śląskiego oraz Koła Przewodników Turystycznych im. Augusta Czarnynogi Oddziału PTTK w Chorzowie zorganizowano cieszące się niezmiennie dużym zainteresowaniem przewodników z naszego województwa szkolenie licencyjne po Ojcowskim Parku Narodowym.

Tradycyjnie wykładowcami byli pracownicy parku, dr Józef Partyka oraz mgr Janusz Glanowski. Doktor Józef Partyka przedstawił zagadnienia związane z 60- letnią czynną ochroną Ojcowskiego Parku Narodowego, natomiast gość specjalny p. Magdalena Węgiel prowadząca certyfikowaną hodowlę „Ojcowskiego Pstrąga” zaprezentowała temat pt. Stawy hodowlane w Ojcowie – historia i teraźniejszość. W trakcie szkolenia można było zdać egzamin na otrzymanie licencji na oprowadzanie wycieczek po Ojcowskim Parku Narodowym przeprowadzone przez Janusza Glanowskiego, z którego skorzystało trzech przewodników legitymujący się trzyletnim okresem szkolenia.

Kolejne szkolenie licencyjne zorganizowane zostanie tradycyjnie na jesień br. przez katowickie Koło Przewodników Miejskich i Terenowych prowadzone przez kol. Marię Zarębską.

Tekst i foto: Adam Lapski (KP Chorzów)

Szkolenie licencyjne – Ojcowski Park Narodowy
Szkolenie licencyjne – Ojcowski Park Narodowy 25 lutego 2017 r. już po raz kolejny w siedzibie chorzowskiego Oddział PTTK z inicjatywy Samorządu Przewodników Turystycznych PTTK województwa śląskiego… Przejdź do fotogalerii

powrót do strony „fotogaleria z imprez”

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun