Imprezy przewodnickie w roku 2020

Szanowne Koleżanki, drodzy Koledzy Przewodnicy w zakładce IMPREZY umieszczony został kalendarz centralnych imprez przewodnickich na rok 2020. Planując imprezy lokalne i regionalne starajcie się wybierać inne terminy, aby brać przewodnicka miała szanse uczestniczyć w organizowanych wydarzeniach bez konieczności wyboru między nimi.

KSPT i KP ZG PTTK

X Ogólnopolskie Forum Przewodników Turystycznych

„Przewodnik w wielkim mieście”
7-9 lutego 2020 r.

W programie m.in.:

• wykłady pt. „Wyzwania dla przewodnika w wielkim mieście”, „Słynni warszawiacy wcale nie z Warszawy” oraz „Dzieje warszawskiego browarnictwa”,
  • warsztaty przewodnickie (do wyboru): Oprowadzanie osób z niepełnosprawnościami, Neutralność w przekazie przewodnickim albo Studenckie Koła Przewodnickie,
  • wycieczki: Warszawa wielkomiejska, Warsaw by Night i Praski street art,
  • wieczór integracyjny.

Zakwaterowanie w hotelu Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 9.
Zgłoszenia uczestnictwa (wraz z wpłatą) należy dokonać do 30 listopada 2019 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy:

• Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK Województwa Mazowieckiego,
  • Warszawski Oddział Przewodników PTTK,
  • Studenckie Koło Przewodników Turystycznych przy OM PTTK,
  • Komisja Przewodnicka ZG PTTK.

Pobierz zaproszenie. (Plik typu .pdf 305Kb)
Pobierz kartę zgłoszenia. (Plik typu .docx 19Kb)

XVII Ogólnopolski Guide Tour

Trzebiatów – Szczecin – Berlin - Szczecin
26-29 marca 2020 r.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr. 695 870 377 lub drogą mailową na adres: pttkbasztakaszana[at]gmail.com. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa dla przewodników turystycznych i pilotów wycieczek wynosi 670 zł/os., natomiast dla pozostałych osób – 720 zł/os. Istnieje możliwość dokonania wpłaty w II ratach: I wpłata – 370 zł do 31 stycznia 2020 r. oraz II wpłata – 300/350 zł do 29 lutego 2020 r.

Organizator: Koło PTTK „Baszta Kaszana” w Trzebiatowie

Koleżanki i Koledzy,

w związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem, informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/a danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze (zwane dalej również „PTTK” lub „Stowarzyszeniem”) z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 11, wpisane do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 100817. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych (dawniej ABI): krapst@krapst.eu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach statutowych oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun