Szkolenia i kursy

Kurs dla kandydatów na instruktorów przewodnictwa PTTK

Informujemy, że w Sanoku organizowany jest kurs dla kandydatów na instruktorów przewodnictwa PTTK (przewodnicy górscy w dniach 10-15 marca 2015 r., terenowi i miejscy w dniach 12-15 marca 2015r). Organizatorem kursu jest Koło Przewodników Terenowych i Beskidzkich przy Oddziale PTTK w Rzeszowie wspólnie z Krajowym Samorządem Przewodników Turystycznych PTTK.

• co najmniej od 5 lat być czynnym przewodnikiem
  • legitymować się przeprowadzonymi szkoleniami dla środowiska przewodnickiego (wykłady, wycieczki)
  • posiadać nienaganną kulturę osobistą

Ramowe program szkolenia, druk zgłoszenia i ankietę kandydata na instruktora przewodnictwa przesyłamy jako załącznik do niniejszego pisma.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 420,00 PLN (górscy) i 320,00 PLN (miejscy i terenowi). Ceny uwzględniają dodatkowe dotacje, o które czynimy starania. Przy braku dotacji odpłatność będzie większa o maksymalnie 50,00 PLN. Opłatę należy uiścić przelewem na konto Oddziału PTTK w Rzeszowie, ul. Matejki 2, nr konta: 90 1240 2614 1111 0000 3958 8742 (PEKAO S. A. II O/Rzeszów) z dopiskiem „Kurs Instruktorów Przewodnictwa PTTK”. Prawidłowo wypełnione zgłoszenie z dołączoną ankietą oraz wpłatą będzie traktowane przez organizatorów jako deklaracja obowiązkowego uczestnictwa (w przypadku rezygnacji z kursu wpłata nie będzie zwracana).

Opłaty za uczestnictwo w kursie mogą być dokonywane z funduszy Oddziałów, Kół, Klubów lub własnych. W ramach wpłaty organizatorzy kursu zapewniają:

• 3 lub 5 noclegów (pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami)
  • pełne wyżywienie
  • ubezpieczenie NNW w ramach członkowstwa w PTTK
  • legitymację instruktorską
  • odznakę instruktora przewodnictwa
  • materiały szkoleniowe

Zgłoszenia wraz z wypełnioną ankietą należy przesłać na adres Oddział PTTK w Rzeszowie ( ul. Matejki 2, 35-064 Rzeszów) z dopiskiem: Kurs Instruktorów Przewodnictwa PTTK, w terminie do końca lutego br. Informujemy, że kurs odbędzie się przy minimum 30 zgłoszeniach. Maksymalna ilość uczestników nie może przekroczyć 50 osób. O ostatecznym przyjęciu na kurs decyduje jego kierownictwo.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie w Oddziale PTTK Rzeszów u kol. Agnieszki Wałach tel. 17 85-367-55 lub kol. Łukasza Kuczmarza tel. 506974840.

Kandydaci na szkolenie proszeni są o zabranie ze sobą legitymacji PTTK (z opłaconą składką), legitymacji przewodnickiej i dowodu osobistego.

Z przewodnickim pozdrowieniem
Anna Sierpińska
Przewodnicząca KSPT i KP ZG PTTK

Pobierz: program szkolenia. (Plik typu .pdf 207KiB)
Pobierz: telaty szkolenia. (Plik typu .pdf 130KiB)
Pobierz: ankietę. (Plik typu .pdf 34KiB)
Pobierz: kartę zgłoszenia. (Plik typu .pdf 31KiB)

powrót do poprzedniej strony

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun