Kursy i szkolenia przewodnickie

Kurs przewodnika terenowego po województwie łódzkim

Kurs przewodników beskidzkich

Szkolenie licencyjne po Ojcowskim Parku Narodowym

Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK województwa śląskiego zaprasza na coroczne szkolenie licencyjne po Ojcowskim Parku Narodowym. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 22 lutego 2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału PTTK Chorzów przy ul. Floriańskiej 42/1. Wykłady poprowadzi dr Michał Wojenka, a ich tematami będą: średniowiecze Jury Ojcowskiej w świetle wyników najnowszych badań archeologicznych oraz zasady obsługi ruchu turystycznego na Zamek w Ojcowie.

Liczba miejsc jest ograniczona! Opłata za szkolenie wynosi 30 zł (płatne na miejscu za odliczoną gotówkę). Zapisy prowadzi Biuro Oddziału PTTK Chorzów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 (tel. 32 771 99 74; e-mail: info.cciit[at]op.pl lub nawrockimj[at]op.pl). Dodatkowych informacji udziela kol. Mirosław Nawrocki (tel. 502 463 828).

Organizatorzy proszą, aby w dniu szkolenia zabrać ze sobą indeksy oraz legitymacje w celu ich przedłużenia.

Kurs na przewodnika sanktuaryjnego w Piekarach Śląskich

Kurs na przewodnika po Kampinoskim Parku Narodowym

Kurs doszkalający na przewodnika po Sudetach Wschodnich

Zobacz więcej informacji. (Plik typu .docx 31KB)
Pobierz kartę zgłoszenia. (Plik typu .docx 4,MB)
Archiwum szkoleń
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun