Zasłużeni przewodnicy PTTK

Pobierz plik: Regulamin honorowej odznaki „Zasłużony Przewodnik PTTK” " (Plik typu .pdf 95Kb)
Pobierz plik: Wniosek o nadanie honorowej odznaki „Zasłużony Przewodnik PTTK” (Plik typu .doc 21Kb)

Spis zasłużonych przewodników PTTK

Lp.Imię i NazwiskoKoło Przewodnickie
1Adamczak Antoni KP przy ROS w Szczecinie
2Adamczyk Franciszek KP Ustrzyki Dolne
3Adamczyk Zenon KP „Baszta Kaszana” Trzebiatów
4Adamska-Wulicz Lucyna Lądek Zdrój
5Adamski Bronisław KP Turystycznych i Pilotów PTTK im. księcia Jana Dobrego w Opolu
6Adamus Adam KPT w Chorzowie
7Albert Daniela KPT Terenowych Radom
8Aleksandrowicz Maciej O Kraków
9Andrejew Leonid KPT Gliwice
10Andrusikiewicz Anna KPT Olsztyn
11Andrzejewski Kazimierz KP Włocławek
12Antos Maria KPBiT Rabka-Zdrój
13Augustyński Bronisław KPT Sandomierz
14Bajor Roman KP Świętokrzyskich „Bartek” Kielce
15Bajraszewska Ewa KP Toruń
16Balcerak-Taracha Małgorzata KPM Wrocław
17Balon Jarosław Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
18Balski Przemysław KP Żnin
19Bałabuch Ryszard KPT Puławy
20Bałazińska Jadwiga KPiP „Rzepiór” Wrocław
21Bałdowska Stanisława KPT Olsztyn
22Bańcerek Anna OP Częstochowa
23Bar Stanisław KP Tatrzańskich Zakopane
24Baran Marian KPT Nowy Sącz
25Baran Mieczysław KP Łódź
26Baranowski Andrzej KPBiT Nowy Sącz
27Baranowski Jerzy KPT Nowy Sącz
28Barański Mirosław Studenckie KPB „Harnasie” w Gliwicach
29Bargiel Krzysztof KPBiT Myślenice
30Barnaś Maria KPBiT Nowy Targ
31Bartkowiak Zbigniew KPTiS Bolesławiec
32Bartold Adam Klub Przewodników i Pilotów RZEPIÓR, Wrocław
33Bartoszek Julian KPBiT w Myślenicach
34Barylak Witold KPSiT Ząbkowice Śląskie
35Basista Krystyna KPMiT Lublin
36Batko Jan KPBiT w Myślenicach
37Bator Eliza KPM Wrocław
38Bąk Janina KPT Sandomierz
39Bednarczuk Henryka KPM Wrocław
40Bednarek Eugeniusz KP Nowy Sącz
41Bednarek Tadeusz KPTiS Legnica
42Bednarska Janina KPDiS Wrocław
43Bednarski Grzegorz KPDiS Wrocław
44Bedra Stanisław KPSiT Wałbrzych
45Behan Andrzej KPS Kłodzko
46Bełza Urszula KPT Olsztyn
47Beń Maria KPT Inowrocław
48Berczyński Henryk KPSiT Ząbkowice Śląskie
49Bęben-Jaworska Helena KPiP „Rzepiór” Wrocław
50Białek Jan KPiP Opole
51Bielachowicz Mirosław KPTiS Legnica
52Bielska Maria KPSiT Wałbrzych
53Bieniasz Zbigniew KPBiT Pszczyna
54Bieńkowska Irena WKPT Warszawa
55Biernat Grażyna KP przy Oddziale PTTK Wrocław Fabryczna
56Bigos Jakub KPBiT Nowy Targ
57Bilińska Krystyna KPM Wrocław
58Bitel Jan KP Kołobrzeg
59Bizunowicz Justyna KPDiS Wrocław
60Błachnio Wiesław KPTiP Grudziądz
61Błaczkowski Lech KPiP „Rzepiór” Wrocław
62Bochniak Katarzyna KPB Krościenko n/Dunajcem
63Bodziony Jan KP Beskidzkich i Terenowych PTTK Nowy Sącz
64Bogacki Adam KPTBiJ Zawiercie
65Bogdanowicz Barbara KPMiT Gdańsk
66Bojda Karol KPBiT Cieszyn
67Bonisławski Ryszard KP Łódź
68Borgiel Maria KPB Bielsko-Biała
69Borkowski Mariusz KP Beskidzkich i Terenowych PTTK Nowy Sącz
70Borowiec Zdzisław KPT Wrocław Fabryczna
71Borsuk Roman KPiP „Rzepiór” Wrocław
72Borth Juliusz BKPT Bielsko Biała
73Borycka Krystyna KP Chorzów „Batory“
74Bożek Mieczysław KPMiT Katowice
75Bracławik Zygmunt KPMiT Katowice
76Brodowska Danuta WKPM Warszawa
77Brodzicki Roman KPBiT Sanok
78Brodziński Jan Kazimierz KPTiB Rzeszów
79Brol Witold KPT Gliwice
80Bromer Kazimierz KP Lubliniec
81Bronowska Teresa KP Malbork
82Brosz Ewa KPiP Opole
83Bruzdewicz Kazimierz WKPT Wrocław
84Bryliński Antoni KP Poznań
85Brylski Jan KPB Bielsko-Biała
86Brzeszcz Ireniusz KPT Sosnowiec
87Brzeźny Jan KPB Bielsko-Biała
88Buczek Irena KPMiT Lublin
89Buczkowski Jerzy KPDiS Wrocław
90Buda Marian KPBiT Rzeszów
91Budkowski Wiesław Pom. Federacja Przewodnicka
92Budzyński Kazimierz Zbysław KP Świeciu
93Bugajski Józef KPT Nowy Sącz
94Buraczewska Teresa KP Inowrocław
95Burzyński Donat KPT Kętrzyn
96Butkiewicz-Mazurkiewicz Irmina KPBiT Kraków
97Butryn Stefan KP Nałęczów
98Bydłoń-Jeżowski Andrzej KP Krynica-Zdrój
99Całus Edmund KPDiS Wrocław
100Cebula Zygmunt KPTiB Rzeszów
101Cebulska Irena KPT Olsztyn
102Cepcer Stanisława KPBTiZ Andrychów
103Charkin Wojciech KPMiT Gdańsk
104Charubin Franciszek KPT Kętrzyn
105Chimowicz-Majewska Romana Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
106Chmiel Jerzy O Głuchołazy
107Chodak Zbigniew KPŚ Kielce
108Chomicz Beata KP Toruń
109Chowaniec Andrzej KPBiT Nowy Targ
110Chraplak Witold KPSiT Wałbrzych
111Chrusciel Michał KPTiB Rzeszów
112Chrustek Julian KPBiT Rabka-Zdrój
113Chruszczewski Ryszard KP Starachowice
114Chrzeszczyk Andrzej KPMiT Katowice
115Chuchnowski Andrzej Paweł KPT Suwałki
116Chudoba Krystyn KPDiS Wrocław
117Chudoba Tadeusz WKPM Warszawa
118Chudy Helena OP Malbork
119Chudzyński Jerzy KP Włocławek
120Chwaliński Stanisław KP Poznań
121Chytła Grażyna KPB,T i P Sanok
122Cibura Jan KPT Ruda Śląska
123Cieczkiewicz Krzysztof KP Włocławek
124Cienciata Zbigniew KPBiT Wisła
125Cierpisz Marek KP Starachowice
126Cieślak Helena KP Włocławek
127Cieślar Henryk KPBiT Wisła
128Cieślewicz Wincenty KPBiT w Myślenicach
129Czajka Stanisław KPT PTTK w Siedlcach
130Czajkowska Janina KPBiT Rzeszów
131Czak Robert O Chrzanów
132Czarnecka Helena KPT Radom
133Czarnecki Wiesław KPT Radom
134Czasławski Tadeusz KPB Katowice
135Czech Henryk KPT Puławy
136Czekajska Maria KPB Kraków
137Czernicki Józef KPS Miedzygórze
138Czubek Tadeusz KPT Nowy Sącz
139Czuchry Dorota KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
140Czyż Gustaw KPBiT Wisła
141Czyż-Tomiczek Bogumiła KPBiT Wisła
142Dackiewicz Włodzimierz KPT Białowieża
143Dalke Aleksandra KP Poznań
144Damaszko Barbara KPT Zabrze
145Danielewicz Janusz KPBiT Rabka-Zdrój
146Danilczuk Wacława KPMiT Gdynia
147Dawidziak Aleksander KPTiB Rzeszów
148Dąbrowski Tadeusz WKPT Sochaczew
149Dąbrowski Włodzimierz KP Miejskich O/Wrocławski PTTK
150Delalicz de Laval Maria WKPM Warszawa
151Delert Jacek WKPM Warszawa
152Derejczyk Jan Wacław OP Częstochowa
153Dębicka Helena WKPM Warszawa
154Dębski Zbigniew Antoni KPD Kamienna Góra
155Długosz Andrzej KPTiP Grudziądz
156Dobaczewska Zofia KP Żnin
157Dobiecki Augustyn Adam WKPT Warszawa
158Dobielecka Barbara WKPM Warszawa
159Dobrowolski Jacek KP Tatrzańskich Kraków
160Dogwiłło Sabina KPT Olsztyn
161Domański Krzysztof KPMiT Katowice
162Domowicz Alicja KPBiT Sanok
163Dopart Alina KPDiS Wrocław
164Dorocki Stefan KPBiT Wisła
165Dorosz Maria KPSiT Wałbrzych
166Drewniok Franciszek KPBiT Wisła
167Drobisz Józef KPBiT Wisła
168Drobny Franciszek Józef KPT Bytom
169Drozd Tadeusz KP Krynica-Zdrój
170Dryk Lucjan KPT Puławy
171Dubilis-Krużyńska Regina KPiPT Grudziądz
172Duc Elwira KPT Białystok
173Dudek-Grunwald Barbara KPMiT Gdynia
174Dyla Barbara KP Chorzów „Batory”
175Dziermejko Marzena KP Suwałki
176Dziuba Stanisław KP "Oskar" PAN Wrocław
177Dziubanik Marian KP Krynica-Zdrój
178Dziubiński Bogusław WKPT Warszawa
179Dziurawiec Tomasz KPTiB Rzeszów
180Echaust-Twarowska Maria WKPT Warszawa
181Enson Aurelia KPMiT Gdynia
182Ewa Gawlik KP Świętokrzyskich PTTK w Ostrowcu Świętokrzyskim.
183Faligowski Michał KP "Na Wyspach" Międzyzdroje
184Famulok Emanuel KPBiT Pszczyna
185Ferens Stanisław KPSiT Ząbkowice Śląskie
186Ferschke Tadeusz KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
187Ferster Marian KP Tatrzańskich Kraków
188Fierek Ryszard WK OseSeK w Grudziądzu
189Figura Anna KPBiT Nowy Targ
190Filarowski Janusz KPTiB Rzeszów
191Filipczak Bolesław KP Kołobrzeg
192Filipczuk Władysława KPT Kętrzyn
193Filipek Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
194Firek Włodzimierz KPBiT Wadowice
195Foks Antoni KPT Gliwice
196Franceson Mirosława KPMiT Gdańsk
197Francus Bogusław KPBiT Cieszyn
198Franiasz Aleksander KPT Chorzów, WSPT Ślaskie
199Fraus Stanisław KPS Kłodzko
200Frąckowski Benon KP Toruń
201Frycz Danuta KPT Bytom
202Frymark Tadeusz O "Szlak Brdy" Bydgoszcz
203Fryźlewicz Marek KPBiT Nowy Targ
204Fuksa Janusz KPDiS Wrocław
205Fułat Ewa KPB Katowice
206Furyk Janina OP Malbork
207Gabor Józef KPBiT Wadowice
208Gabryś Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
209Gaca Józef KPBiT Rabka-Zdrój
210Gacek Dariusz Akademickie KPB Katowice
211Gaffke Bernard KPT Wrocław
212Gajewska Melania KPT Białystok
213Gargała Aleksandra KPT Trzebiatów
214Garus Marian KPB Kraków
215Gasz Zdzisław KPS Jelenia Góra
216Gąsienica-Kapruś Stanisław KP Tatrzańskich Zakopane
217Gdaniec Zygmunt KP Włocławek
218Gerhardt Artur KPBiT Kraków
219Gibas Roman KPBTiZ Andrychów
220Ginalska-Prokop Wanda KPŚ Kielce
221Ginter Janina KP Toruń
222Głowacki Marian OP Częstochowa
223Głuc Władysław KPT Nowy Sącz
224Gnacik Eugeniusz KPT Bytom
225Gola Stanisław KP Kamienna Góra
226Gołaszewska Maria KPiP „Rzepiór” Wrocław
227Gołąb Ryszard KPT "Bastion Nowy Dwór Mazowiecki" Modlin
228Gołąb Zbigniew Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
229Gołąbek Bohdan KPiP Opole
230Gołębiowski Jerzy KPBiT Chrzanów
231Gołębiowski Ryszard WKPT Warszawa
232Gomółka Ignacy KPT Nowy Sącz
233Gonciarz Mieczysław KPŚ Starachowice
234Gończaruk Stanisław KP Szczecin
235Gospodarek Alicja KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
236Gospoś Stanisław KPT Łowicz
237Góra Irena KPBiT Cieszyn
238Góra Janusz KP Nałęczów
239Góra Stanisław KPT Chorzów
240Góralewicz Stanisław KPT Przemyśl
241Górowicz Janina KP Kołobrzeg
242Górski Jan KPBiT Tychy
243Górywoda Zdzisław KPB Bielsko-Biała
244Grabia Iwona KPT Olsztyn
245Grabowski Henryk KPT Suwałki
246Grabowski Piotr KPT Olsztyn
247Grabska-Martyniak Weronika KPB Bielsko-Biała
248Grochociński Stanisław KPSiT Ząbkowice Śląskie
249Gruc Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
250Gruszczyński Kazimierz KPŚ Kielce
251Grycmacher Jerzy KPMiT Gdańsk
252Gryźniak Marian KPT Nowy Sącz
253Grzegorzyca Marian KP przy O/ Huta "Batory" Chorzów
254Grześczyk Stanisław KPT Ostrów Wielkopolski
255Grześków Jacek KPB,T i P Sanok
256Gumprecht Wiktor KPS Jelenia Góra
257Guska Franciszek KPŚ Kielce
258Gutek Jan KPB Bielsko-Biała
259Gutowski Wacław KPT Nowy Sącz
260Habrajski Władysław KPTiB Dąbrowa Górnicza
261Hajduczenia Mikołaj KP Toruń
262Hajduczenia Nadzieja OP Toruń
263Hanc Sławomir O Bytom
264Haraf Halina KPT Nowy Sącz
265Harazin Tadeusz KPBiT Pszczyna
266Haspel Witold KPTiB Rzeszów
267Haupa Tadeusz KPTiS Legnica
268Hawrysz Marian KPTiS Legnica
269Hen Bogusław KPTiB Dąbrowa Górnicza
270Herman Beata KPT im. A. Czarnynogi Chorzów
271Herman Halina KPT Olsztyn
272Hobgarski Leszek KPD Kamienna Góra
273Hoffmann Maria Małgorzata WOP Warszawa
274Hojniak Leon KPTiS Legnica
275Holewiński Krzysztof WKPM Warszawa
276Horka Elżbieta KP Żnin
277Horodyski Jan WKPT Warszawa
278Hubert-Sikora Irena KPMiT im. F. Mamuszki Gdańsk
279Hudzik Krzysztof KPBiT Chrzanów
280Humieja Iwona WKPM Warszawa
281Hyrkiel Józef KPBiT Wadowice
282Indyk Wiesław KP Krynica-Zdrój
283Iżykowski Ryszard WKPM Warszawa
284Jabłonowski Andrzej KPMiT Lublin
285Jabłońska Cecylia KP Nowy Sącz
286Jabłoński Jan KPS Jelenia Góra
287Jabłoński Jan Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
288Jagła Wojciech KPT „Ilkusia” Olkusz
289Jakóbczyk Roman KP Kamienna Góra
290Jakubowska Magdalena KP „Na wyspach” Międzyzdroje
291Jakubowski Adam KP „Na wyspach” Międzyzdroje
292Jałowiec Henryka KPBiT Cieszyn
293Jandura Michał KPB Krościenko nad Dunajcem
294Janeczek Jan KPTBiJ Zawiercie
295Jankiewicz Hanna KPTBiJ Inowrocław
296Jankowska Helena KP Poznań
297Jankowska Teresa WKPT Warszawa
298Jankowski Andrzej KPŚ Kielce
299Jankowski Zbigniew KPS Lądek-Zdroj
300Janota Eugeniusz KPB Katowice
301Janota Małgorzata KPT Bytom
302Janowski Andrzej KP Tarnowskie Góry
303Janus Bogda KPSiT Wałbrzych
304Janus Mieczysław KPSiT Wałbrzych
305Jańczewska Helena OP Malbork
306Jańczewski Waldemar OP Malbork
307Jarasińska Małgorzata KPTiB Rzeszów
308Jarczok Krzysztof KPBiT Pszczyna
309Jarocka Barbara KP „Leliwa” Tarnów
310Jarosik Krystyna KPT Ostrów Wielkopolski
311Jarosz Edward KPMiT Katowice
312Jasionowska Halina KPSiT Wałbrzych
313Jaskiewicz Bolesław KPS Kłodzko
314Jastrzębski Cezary KPŚ „Bartek” Kielce
315Jaś Henryk KPT Chorzów
316Jaśkiewicz Janina KPMiT Gdańsk
317Jaśniewski Roman Klub Przewodników i Pilotów RZEPIÓR, Wrocław
318Jaworska Renata KPSiT Wałbrzych
319Jaworska Teresa KPSiT Wałbrzych
320Jaworska-Maćkowiak Celina KP im. R. Rembielińskiego Łódź
321Jaworski Emilian KPT,B i Jurajskich w Zawierciu
322Jaworski Kazimierz WKPT Warszawa
323Jedynak Andrzej KPT Nowy Sącz
324Jeleń Edward OP Malbork
325Jerka Tadeusz KPT Sandomierz
326Jędrusiak Witold KP Jastrzębie-Zdrój
327Jędrzejczak Danuta KPiP Zduńska Wola
328Jojko Marta KPT Bytom
329Jowczyk Leopold KPSiT Ząbkowice Śląskie
330Józef Partyka O/PTTK Ojców
331Józefów Feliks KPTiS Legnica
332Jóźwik Ryszard KPT Przemyśl
333Jurak Marian KPT Olsztyn
334Jurek Jan KP Toruń
335Jurek Tadeusz KPT Brzeg
336Jurys Lucjan KPBiT Cieszyn
337Juszczyk Marek KPT Sandomierz
338Juszyński Leszek KP Kołobrzeg
339Kaczmarczyk Jarosław KPMiT Gdynia
340Kaczmarczyk Otylia WKPM Warszawa
341Kaczyńska Janina Halina WSPT Kujawsko-Pomiorskie
342Kaczyński Józef WSPT Kujawsko-Pomiorskie
343Kajoch Andrzej KPDiS Wrocław
344Kalicińska-Karut Jarosława KPM Wrocław
345Kalicki Tadeusz KPSiT Wałbrzych
346Kalinowski Janusz SKPB Katowice
347Kałabun Jolanta KPiPT w Elblągu
348Kałuża Roman KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
349Kamińska Janina KPM Wrocław
350Kamiński Robert KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
351Kamiński Waldemar KPT Toruń
352Kamiński Zbigniew KPMiT Gdynia
353Kandyba Edward KPMiT Gdańsk
354Kaniewski Edward KPMiT Katowice
355Karczmarzewski Andrzej KPBiT Rzeszów
356Karwan Krzysztof KKPM Kraków
357Kasprzyk Ireneusz KPBiT Pszczyna
358Kawa-Patek Maria KPB Kraków
359Kawałko Józef KPSiT Świdnica
360Kawęcki Stanisław KPBiT Cieszyn
361Kazimierczak Stanisław KPMiT Gdynia
362Kaźmierczak Zbigniew KPSiT Świdnica
363Keller Stanisław KPBiT Oświęcim
364Keller Zygmunt KPBiT Sanok
365Kędzierawski Wiesław WKPM Warszawa
366Kędzierska Jadwiga KPiP Pabianice
367Kędziora Zenon KPS Jelenia Góra
368Kiernoz Ryszard KPT Radom
369Kiliński Cecylian KPBiT Wadowice
370Klaszczyk Paweł KP Międzyzdroje
371Klem Janina KPBiT Jaworzno
372Klepandy Wacław KPMiT Kalisz
373Kleszczewski Janusz KP Jastrzębie-Zdrój
374Klima Karol KPB Kraków
375Klimko Jerzy KPT Suwałki
376Klinowski Władysław KPB Kraków
377Kliza Witold KPW Chełm
378Klose Zdzisław KPT im. A. Czarnynogi Chorzów
379Kłoczko Maria KPT Augustowie
380Kłos Leonard KPT Bytom
381Knaga Wiktor KPBiT Rzeszów
382Kobak Roman KPBiT Rabka-Zdrój
383Kobierski Andrzej KPTiS Głogów
384Kochanowski Andrzej WKPM Warszawa
385Kocoń Tadeusz KPSiT Ząbkowice Śląskie
386Koj Bolesław KPiP Opole
387Koj Józef KPT Chorzów
388Kolasa Waldemar KPTiB Dąbrowa Górnicza
389Kolendo Zbigniew Tomasz KPS Lądek-Zdrój
390Koloch Zygmunt KPMiT Katowice
391Kołodziejczyk Eugeniusz KPB Kraków
392Kołodziejski Henryk KPŚ Starachowice
393Kołtun Tomasz KPMiT Katowice
394Komaszyn-Gonciarz Bożena KPT Zamość
395Komenda Adam KPTBiJ Zawiercie
396Komorowski Jerzy KPiP „Rzepiór” Wrocław
397Konarski Andrzej KPM Wrocław
398Konarski Bernard KPT Koszalin
399Kondratiew Janina KP Poznań
400Koneczny Zbigniew KPBiT Kraków
401Konieczna Łucja KPMiT Kalisz
402Konieczniak Janusz Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
403Konopacka Danuta KPiP Opole
404Konopko Remigiusz KPT Łomża
405Kopernik Leon KPB Katowice
406Kopydłowska-Kaczorowska Barbara KPiP „Rzepiór” Wrocław
407Korbecki Marek KPTiB Rzeszów
408Korc Leon KPiP Opole
409Korzeniewski Bogumił OP Toruń
410Kosińska Anna KPMiT Gdynia
411Kosmowski Arkadiusz KPSiT Świdnica
412Koszarek Stanisław KPBiT Nowy Targ
413Koszut Danuta KPSiT Wałbrzych
414Kościelny Henryk KPTiB Dąbrowa Górnicza
415Kościerzyńska-Siekan Grażyna KPT Koszalin
416Kot Elżbieta Halina KPTiS Legnica
417Kot Janina KPŚ Kielce
418Kotas Grzegorz OP Częstochowa
419Kotełko Stanisław KPSiT Świdnica
420Kowacz Stefan KP Tatrzańskich Zakopane
421Kowalczyk Irena KPMiT Lublin
422Kowalczyk Kazimierz KPB Katowice
423Kowalewski Jacek WKPT Warszawa
424Kowalska Hanna WKPM Warszawa
425Kowalska Małgorzata KPT Chełmno
426Kowalska Teresa KPiP PTTK w Wejherowie
427Koziarski Zenon KPT-N Słupsk
428Kozłowska Maria KPMiT Gdańsk
429Krasicka Irena KPiP Opole
430Krasnodębski Zygmunt O Szczecin
431Krawczyk Barbara KPBiT Kraków
432Krawętkowski Tadeusz KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
433Kresek Zbigniew KPBiT Kraków
434Kroczek Dominika KPT Nowy Sącz
435Krokowski Karol KPT Nowy Sącz
436Król Stanisław KPD Kamienna Góra
437Królikowska Zdzisława KPT Sandomierz
438Kruk Włodzimierz KPBTiJ Zawiercie
439Krupski Jan KP Tatrzańskich Zakopane
440Kruszyński Krzysztof KPMiT Gdańsk
441Krysiak Alfred KPT Inowrocław
442Kryściak Zdzisław KPT Łowicz
443Kryut Irena KPBiT Pszczyna
444Krywult-Flandarfer Kazimiera KPB Bielsko-Biała
445Krzemiński Zygmunt WKPM Warszawa
446Krzewiński Stanisław KPB Bielsko-Biała
447Krzewiński Stefan KPT Puławy
448Krzyżykowski Czesław KPT Toruń
449Ksiażkiewicz Danuta KPT Zamość
450Kubiak Lubomira O "Szlak Brdy" Bydgoszcz
451Kubiczek Włodzimierz KPB,T i Z Dąbrowa Górnicza
452Kubrak Zdzisław KPTiB w Rzeszowie
453Kucharska Bogdana KP im. R. Rembielińskiego Łódź
454Kucharska Maria WKPT Warszawa
455Kucowska Danuta WKPM Warszawa
456Kuczera Małgorzata KPBiT Nowy Targ
457Kuffel Norbert KP Toruń
458Kujawiak Stanisław KPT Białowieża
459Kukiz Danuta Emilia KPTiS Legnica
460Kulesza Krzysztof AKPT Kraków
461Kuligowski Jerzy KPT „Szlak Brdy” Bydgoszcz
462Kułaga Bogusław KPŚ Starachowice
463Kundzewicz Józef WKPT Warszawa
464Kunicki Marian KPT Rybnik
465Kupczyk Zbigniew O PTTK Międzyzdroje
466Kurczuk Marian KP Piaseczno
467Kurkowicz Elżbieta KPMiT Gdynia
468Kurzyna Czesław KP Świecie
469Kurzyniec Roman KPBiT Wadowice
470Kusz Marianna KPB Katowice
471Kuśmierz Eugeniusz WKPT Warszawa
472Kuta Joanna KPT,B i Jurajskich w Zawierciu
473Kutyła Ewa KPT Radom
474Kuzara Marian KPT PTTK Bytom
475Kwaczyński Jerzy KPiP „Belferek” Żyrardów
476Kwasek Wanda KPT Łowicz
477Kwiatek Jerzy KPB Krościenko nad Dunajcem
478Kwiatkowski Janusz KPB Bielsko-Biała
479Kwiatkowski Zygmunt KP Golub-Dobrzyń
480Laitl Bogusław KPiP Opole
481Lapski Adam KPT im. A. Czarnynogi Chorzów
482Laska Adam KPT PTTK przy Oddziale Regionalnym w Gdańsku
483Latacz Zdzisław KPBTiJ Zawiercie
484Laurasiewicz Leszek KP Krynica-Zdrój
485Lelonek Norbert KPT Chorzów
486Lendzion Jadwiga Jagoda KPT Łowicz
487Lesiów Tomasz KPDiS Wrocław
488Leszczyńska Anna KPTiB Rzeszów
489Leśniak Adam Marian KPBiT Rabka-Zdrój
490Leśnik Stanisław KPT Nowy Sącz
491Lewanderski Julian KP „Leliwa” Tarnów
492Lewandowski Jan KP Kołobrzeg
493Lewicki Krzysztof KP Piaseczno
494Ligęza Stanisław KP „Leliwa” Tarnów
495Lipiński Bogdan KP Kruszwica
496Lipka Edward KPMiT Zamość
497Lipowiczan Karol KPB Katowice
498Lisewska Grażyna KP Miejskich Wrocław
499Lisik Zofia KP Sanok
500Liszewska Dorota KP Kruszwica
501Liszka Kazimierz AKPT Kraków
502Litwińczuk Grzegorz KPMiT Gdańsk
503Loska Józef KPBiT Tychy
504Ludwicki Kazimierz KPT „Szlak Brdy” Bydgoszcz
505Ludwiczak Jan KPT Chorzów
506Lustańska Czesława WKPM Warszawa
507Luto Józef KPT Suwałki
508Lysik Marian KPT Tarnowskie Góry
509Łacek Józef KPTPWiT Racibórz
510Ładoś Józef KPBiT Wisła
511Łapa Ryszard KPMiT Zamość
512Łapińska Maria KPMiT Katowice
513Łapiński Zygmunt KPMiT Gdańsk
514Łąk Karol KPiP "Rzepiór" Wrocław
515Łęcki Włodzimierz KP Poznań
516Łękawski Andrzej KPT Gliwice
517Łobodzińska Ludmiła KP Krynica-Zdrój
518Łodziński Ryszard KPiP Zduńska Wola
519Łompieś Jerzy Kazimierz KP Kutno
520Łopaciński Andrzej KPiP Zduńska Wola
521Łopuszyńska Izabela WKPM Warszawa
522Łopuszyński Jerzy WKPM Warszawa
523Łukaszczyk Jan KP przy O/PTTK w Mikołowie
524Łukawska Teresa KPTiS Bolesławiec
525Łukomska Irena KP Kruszwica
526Łukomska Maria WSPT Kujawsko-Pomiorskie
527Łukomski Czesław KP Żnin
528Łyp Henryk KPSiT Międzygórze
529Macherzyński Bohdan KPiP Zduńska Wola
530Maciejewska Małgorzata KP przy ROS w Szczecinie
531Maciejuk Franciszek KP „Nad Regą” Trzebiatów
532Maciołek Mieczysław KPSiT Międzygórze
533Maćkojć Irena KPT Koszalin
534Maćkowiak Tadeusz KP Łódź
535Magnowski Zbigniew KPBiT Wisła
536Majewska Helena KPBiT Jaworzno
537Majewski Kazimierz KPT Kamienna Góra
538Majewski Leszek KPS "Nad Regą" Kłodzko
539Majewski Tadeusz AKPT Kraków
540Makiła Renata KPiP PTTK w Wejherowie
541Malarz Wiesław KPBiT w Mikołowie
542Malewicz Hanna WKPM Warszawa
543Malewicz Janusz KPTiP Siedlce
544Malewicz Waldemar Stanisław KPT Białystok
545Malinowski Feliks O Żnin
546Malinowski Zbigniew KPBiT-N „Baildon” Katowice
547Malinowski Zbigniew PKPBiT Szczawnica
548Małecki Zdzisław KP Żnin
549Małkowski Kazimierz KPMiT Gdynia
550Maniecki Henryk KPMiT Gdynia
551Marcinek Teodor KP Chorzów
552Marcinkowski Krzysztof AKPT Kraków
553Marczak-Krupa Anna WKPT Warszawa
554Markefka Ryszard KPBiT Rabka-Zdrój
555Marszałek Stanisław KPS Kłodzko
556Massalski Adam KPŚ Kielce
557Maślanka Leszek KPBiT Myślenice
558Maśliński Maciej KTP Ostrów Wielkopolski
559Matejko Ryszard KPB,TiZ Andrychów
560Maternicki Władysław KP Krynica-Zdrój
561Matus Liwiusz KP Tatrzańskich Kraków
562Matuszczyk Andrzej KPB Kraków
563Matuszkowicz Eugeniusz KPBTiZ Andrychów
564Mazur Ryszard KPBiT Cieszyn
565Mazurkiewicz Halina KPT Toruń
566Mazurski Krzysztof KPiP „Rzepiór” Wrocław
567Mącnarowski Szczepan KP Krynica-Zdrój
568Mączka Danuta KPT Siedlce
569Mencel Jan KPB Katowice
570Merda Maria KPT Tarnowskie Góry
571Merker Mikołaj KPT Chorzów
572Mężyk Alicja KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
573Miarka Andrzej KP Tarnowskie Góry
574Michalak Lech KP "Nad Regą" Trzebiatów
575Michalska Anna Maria KPiP Opole
576Michalski Piotr AKPT Kraków
577Michałowski Stefan KP Bochnia
578Michnia Dorota KPTiB Rzeszów
579Michnik Maria KPBiT Wisła
580Micorek Kazimierz KPŚ „Bartek” Kielce
581Mida Artur Krakowskie KP Tatrzańskich im. M. Sieczki
582Mierosławska Irmina WKPM Warszawa
583Migacz Paweł KPSiT Ząbkowice Śląskie
584Mika Krystyna KPM Kraków
585Mikołajczyk Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
586Mikołajewska Anna KKPM Kraków
587Mikucki Krzysztof KPT Bytom
588Mikulec Adolf O Głuchołazy
589Mikulski Tadeusz AKPG Bielsko-Biała
590Mikusiński Przemysław KPMiT Gdańsk
591Milanicz Julian KP Krynica-Zdrój
592Milaszkiewicz Andrzej KPTiS Legnica
593Milewski Piotr KPT Bytom
594Miller Czesław KPMiT Gdynia
595Miłek Zbigniew KPT Sosnowiec
596Mirski Andrzej Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
597Misiorz Jan KPBiT Wisła
598Mizerski Jacek AKPT Kraków
599Mizia Stefan KPiP „Rzepiór” Wrocław
600Mizielska Julia KPT Radom
601Mleczek Jerzy KPMiT Lublin
602Mohn-Potęga Grażyna KPT Toruń
603Molendowicz Władysław KPBiT Chrzanów
604Mołodecki Stanisław KPiPW Ziemi Opolskiej Opole
605Monkiewicz Waldemar KPT Białystok
606Morcinek Teodor KP Chorzów
607Mróz Jerzy KP „Leliwa” Tarnów
608Murzyn Stanisław KP Krynica-Zdrój
609Mycke Irena WKPT Warszawa
610Nabywaniec Tadeusz KPB,T i P Sanok
611Nadolski Tomasz KPMiT Kazimierz Dolny
612Nakraszewicz Waldemar KPS Lądek-Zdrój
613Napiórkowski Wojciech KPMiT Płock
614Nawrocki Mirosław KPT Chorzów
615Nawrot Marian KPiP Zabrze
616Nechay Anna KPM Kraków
617Niechoj Andrzej KPT Chorzów
618Nieć Stanisław KPT Nowy Sącz
619Nieć-Cedrowska Maria KPBiT Wadowice
620Niedźwiedzka Antonina KP Chorzów
621Niełacny Krystian KPT Ostrów Wielkopolski
622Niemiec Włodzimierz KP Jastrzębie-Zdrój
623Nieśpielski Mirosław KP "Na Wyspach" Międzyzdroje
624Niewczas Alicja KPSiT Wałbrzych.
625Niewczas Jan O „Ziemi Wałbrzyskiej” Wałbrzych
626Niklewicz Zdzisław KPT Chorzów
627Niścioruk Tadeusz KPiP Opole
628Noga Krzysztof KP Chorzów
629Nosiewicz Olga KPBiT Nowy Targ
630Nowacki Kazimierz KPBiT Kraków
631Nowak Jerzy KPT Sosnowiec
632Nowak Jerzy KPŚ Skarżysko-Kamienna
633Nowak Leszek KPT Nowy Sącz
634Nowak Ryszard KP Nowy Sącz
635Nowakowska Barbara KP Włocławek
636Nowakowska Marianna OP Toruń
637Nowicka Urszula KP Żnin
638Noworyta Jan KPBiT Oświęcim
639Noworyta Janina KPM Wrocław
640Obłój Józef KPTiB w Rzeszowie
641Ochmańska Anna KPB Kraków
642Oczkowski Wacław KPTiP Chrzanów
643Okołów Czesław KPT Białowieża
644Okoniewski Stefan KPSiT Wałbrzych
645Okoniewski Zdzisław KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
646Okoń Krystyna KPiP Zduńska Wola
647Okońska Barbara OP Częstochowa
648Olejnik Stefan KPTiS Bolesławiec
649Oleksy Jan KPT Nowy Sącz
650Oliwa Zbigniew KPS Kłodzko
651Olszewski Janusz KPS Lądek-Zdrój
652Organ Andrzej KPB,T i P Sanok
653Organiściak Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
654Orlicz Bolesław KPŚ Kielce
655Orłowski Zbigniew O Mysłowice
656Orszulik Władysław KPBiT Cieszyn
657Oryńska Anna KPM Wrocław
658Orzechowska Maria KPBiT Sanok
659Ossadnik Hubert KPB,T i P Sanok
660Ostapczyk Kazimierz KPT Chorzów Batory
661Ostapczyk Maria KPT Chorzów Batory
662Ostapowicz Jan KPS Miedzygórze
663Otrębska Anna KPBTiJ Zawiercie
664Pacholczyk Stanisław KPT Ostrów Wielkopolski
665Paderewska Danuta KP Jaworzno
666Palej Jadwiga Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
667Palider Jan KP Tatrzańskich Zakopane
668Paluchowski Stanisław KPT Sosnowiec
669Paluszyński Wojciech KPT Inowrocław
670Pałczyński Janusz KPMiT Katowice
671Pałecz Daria Częstochowski Oddział Przewodników PTTK
672Pałka Wojciech KP Bochnia
673Panek Wiesław KP Bochnia
674Panek-Mironowicz Maria KP Nałęczów
675Pańczyszyn Andrzej KPT Gliwice
676Pańko-Sobkowicz Barbara KPMiT Kalisz
677Pańszczyk Ludwika KP Tatrzańskich Zakopane
678Papierniak Witold KPT Wrocław Fabryczna
679Parfianowicz Ewa KPS Jelenia Góra
680Paroth Werner Emil KPBiT Mikołów
681Pasternak Ryszard KT „Datajana” Warszawa
682Paszel Jadwiga KP Kołobrzeg
683Paszewska Maria KPŚ Kielce
684Paszkiewicz Zofia WKPM Warszawa
685Patschek Gerard KPT Bytom
686Pawełczyk Włodzimierz KPT w Radomiu
687Pawlik Jerzy KPMiT Katowice
688Pawlik Zbigniew KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
689Pawłowski Janusz KPŚ Kielce
690Pelc Mirosława KP po GOPiT w Katowicach
691Perdak Zbigniew KPiP Opole
692Pęgiel Wanda KPB Kraków
693Pękala Zbigniew KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
694Piasecki Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
695Piaskowski Jan KPBiT Pszczyna
696Piecha Józef KPTiS Legnica
697Piestrak Władysław KPBiT Nowy Targ
698Pietrucha Eligiusz KPT Łowicz
699Pietrucha Krystyna KPT Łowicz
700Pietrzak Janusz KPBiT Nowy Sącz
701Pietrzak Stanisław KPiP Zduńska Wola
702Pietrzykowska Wanda KP Włocławek
703Pilch Michał KPBiT Cieszyn
704Pioterek Zofia KPiP PTTK w Wejherowie
705Piotrowicz Jan KPB Kraków
706Piotrowska Wanda KPS Kłodzko
707Piotrowski Antoni KPT Nowy Sącz
708Piprek Wiesław KPT Nowy Sącz
709Piros Julian KPT Ostrów Wielkopolski
710Pisarczyk Grzegorz KP Beskidzkich i Terenowych PTTK Nowy Sącz
711Piszczorowicz Czesław Wojciech KPD Kamienna Góra
712Piwowar Piotr KPT Nowy Sącz
713Piwowarczyk Władysław KPBiT w Myślenicach
714Placek Andrzej KPBiT Chrzanów
715Plichta Tadeusz KPBiT Rabka-Zdrój
716Plis Maria WKPM Warszawa
717Płachetka Marian KPT Bytom
718Podbiał Grzegorz KP Kołobrzeg
719Podeszwa Zbigniew KP Poznań
720Podolski Jan KPT Przemyśl
721Podsiadły Wiesław KPiPT Grudziądz
722Podurgiel Anna KPT Puławy
723Pohoska Ilona KPMiT Gdynia
724Pokorska Lidia WKPT Warszawa
725Pokój Jerzy KPiP „Rzepiór” Wrocław
726Polak Bogusław KPB Katowice
727Polański Stanisław KPTiB Rzeszów
728Policht Ewa KP Nowy Sącz
729Politakis Leokadia KPMiT Gdynia
730Polok Włodzimierz BKPT Bielsko Biała
731Pomarański Szczepan KPT Radom
732Popowicz Xenia KPB Katowice
733Porzycki Jan KPBiT Rabka-Zdrój
734Pozorski Jerzy ROP Gdańsk
735Prajzner Krzysztof KPBiT Sanok
736Praus Elżbieta KPBiT Baildon Katowice
737Prociński Janusz KPSiT Wałbrzych
738Przepiórka Grażyna Anna KPSiT Ząbkowice Śląskie
739Przesławski Józef KPMiT Gdańsk
740Przygoda Marta KPSiT Wałbrzych
741Pudo Kazimierz KPTiP Chrzanów
742Rabenda Urszula KP Tychy
743Rachański Jerzy Kazimierz KP „Baszta Kaszana” Trzebiatów
744Racz Janusz KPT Ostrów Wielkopolski
745Radliński Wojciech KPT Wrocław Fabryczna
746Radwański Andrzej KPBiT Sanok
747Rafałko Helena KPTiS Legnica
748Ragan Eugeniusz KPT Koszalin
749Rak Tadeusz KPT „Baszta Kaszana” Trzebiatów
750Rakoczy Emil KPS Lądek-Zdrój
751Rakowski Edmund KPS Świeradów-Zdrój
752Ranowicz Bartłomiej KPSiT Wałbrzych
753Rapalska Barbara KPBiT Jaworzno
754Ratajczyk Kazimierz KP Kołobrzeg
755Rączkowski Ryszard WKPM Warszawa
756Reczuch Tadeusz KPSiT Świdnica
757Redzik Stanisław Pom. Federacja Przewodnicka
758Rehman Stanisław KPB Kraków
759Richter Marek O Piotrków Trybunalski
760Rojek-Leśnik Anna KPBiT Nowy Sącz
761Rokiciński Andrzej KPT Radom
762Romanowska Danuta KPT Inowrocław
763Ronduda Andrzej KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
764Rosiecka Maria KPT Sandomierz
765Rowiński Józef KPiP Wycieczek Warszawa
766Rowiński Stefan KPT „Oskar” PAN Wrocław
767Rozenbajgier Ryszard KP Bochnia
768Różański Zygmunt KPM Wrocław
769Rumiński Andrzej KPiP „Rzepiór” Wrocław
770Rummel Henryk WKPM Warszawa
771Ruszczak Kazimierz Wojskowe KPT w Chełmie
772Rutkowski Jacek Konrad Frankfurt am Main/KPB Kraków
773Rybak Bogdan WKPM Warszawa
774Rybarski Jan KP Krynica-Zdrój
775Rychter Bolesław KPT Białowieża
776Rydzik Albert KPBiT Sanok
777Rzepiak Halina KPMiT Gdynia
778Sabeł Sylwester KPT w Sosnowcu
779Sacha Józef KPB Kraków
780Sacha Walenty KPT Chorzów
781Salamończyk Eugeniusz KPT Łowicz
782Samiec Ewa KPT Puławy
783Sanetra Rafał KPBiT Żywiec
784Santarek Stanisław KPMiT Lublin
785Sapota Irena KPT Bytom
786Sarnicka Bożena Klub Przewodników w Tarnowskich Górach
787Sas Marian KPT Tarnowskie Góry
788Scheiki Jan KPB Krościenko nad Dunajcem
789Schmidt Maria OP Malbork
790Schmude Michał KP Kruszwica
791Schulz Marian OP Toruń
792Seweryn Jacek KP Żywiec
793Sieradzki Stanisław KPBiT Sanok
794Sikora Stanisław KPMiT im. F. Mamuszki Gdańsk
795Sikorska Barbara WKPT Warszawa
796Simiński-Stanny Tomasz KPTiP Grudziądz
797Siwek Marek KPB Katowice
798Skawiński Zdzisław KPB Kraków
799Skiba Adam KPTiB w Rzeszowie
800Skibiński Eugeniusz KPT Olsztyn
801Skoneczny Piotr WOP Warszawa
802Skorupka Eugeniusz KPT PTTK w Siedlcach
803Skowronek Danuta KPT Gliwice
804Skowronek Jan KPSiT Świdnica
805Skowroński Stanisław WKPM Warszawa
806Skrętny Sławomir KP Zabrze
807Skrobol Henryk KPBiT Pszczyna
808Skrudlik Roman BKPT Bielsko Biała
809Skrzypiński Henryk KPT Bydgoszcz
810Skulimowska Małgorzata KPBiT Pszczyna
811Sławiński Zbigniew KP "Na Wyspach" Międzyzdroje
812Słodczyk Grzegorz KPT Bytom
813Słoniewski Edward KPMiT Zamość
814Słota Andrzej KPBiT w Cieszynie
815Smoleń Andrzej KP Tatrzańskich Kraków
816Sobczyk Adam KPT Nowy Sącz
817Sobieszek Tadeusz KPMiT Lublin
818Sobolewska Maria WKPT Warszawa
819Sobolewski Wojciech KPT Bydgoszcz
820Sokołowska Anna KP Kołobrzeg
821Sokołowski Grzegorz KPT „Bastion” Nowy Dwór
822Solarski Zygmunt KPBiT Rzeszów
823Solarz Paweł KPT Sosnowiec
824Solecki Wojciech KPSiT Wałbrzych
825Sołoducho Maria KP Kołobrzeg
826Sordyl Celina KPBiT Nowy Targ
827Sosna Władysław KPBiT Cieszyn
828Sowiński Kazimierz KP Kruszwica
829Sroka Gabriel KPBiT Mikołów
830Sroka Krystyna KP Poznań
831Stachowicz Krzysztof KP Ustrzyki Dolne
832Stachuła Marian KPT Brzeg
833Stachyrak Andrzej KP Ustrzyki Dolne
834Stalmach Anna KKPM Kraków
835Stangrodzka Ewa KPT Ciechanów
836Staniów Piotr KP przy Oddziale PTTK Wrocław Fabryczna
837Stanisławczyk Jan KPT Zielona Góra
838Stanisławska Alicja KPŚ Kielce
839Stankiewicz Krystyna KPMiT Gdańsk
840Stankiewicz Maria WKPM Warszawa
841Stańczak-Mikołajewicz Tekla KP Łódź
842Starzak Ludwik KPBiT w Myślenicach
843Stawarz Czesław KPBiT Cieszyn
844Stawarz Jan KPBiT - w Myślenicach
845Stec Edward KPBiT Wisła
846Stec Elżbieta KPŚ Kielce
847Stecka Zofia KP Tatrzańskich Zakopane
848Stecki Bogusław KPS Międzygórze
849Stefanow Urszula KPSiT Wałbrzych
850Stefański Tadeusz WKPT Warszawa
851Sternik Janina KP „Ziemia Sanocka” Sanok
852Sternik Wiesław KPBiT Sanok
853Stępel Zygmunt KPS Miedzygórze
854Stępień Czesława KPT Kętrzyn
855Stępień Tadeusz KP Tatrzańskich Zakopane
856Storch Edward KPT Nowy Sącz
857Straub Stanisław KPB Bielsko-Biała
858Straub Zofia KPB Bielsko-Biała
859Stręk Michał KPTiB Rzeszów
860Stroemich Regina Klub Przewodników Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław
861Stróżecki Andrzej KPTBiJ Zawiercie
862Struk Maria WKPM Warszawa
863Strumidło Ewa KPMiT Zamość
864Strzęciwilk Kazimierz KPTiB Dąbrowa Górnicza
865Strzępek Elżbieta WKPM Warszawa
866Styczyńska Irena KPT Nowy Sącz
867Suchanek Gerard KPB Katowice
868Suchowicz Felicja KPMiT Gdynia
869Sumiga Zygmunt KPT Radom
870Sumper Tadeusz KPB,TiZ Andrychów
871Suszycki Wojciech KPT Ostrów Wielkopolski
872Szajnar Irena KPBiT Nowy Targ
873Szałas Helena KPTiS Legnica
874Szantyr Andrzej Ursyn KPiP „Rzepiór” Wrocław
875Szary Antoni KP w Żninie
876Szawerda Bogusław KPSiT Świdnica
877Szczałuba Dorota KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
878Szczepacka Barbara KPMiT Kalisz
879Szczepaniak Adela KTP Ostrów Wielkopolski
880Szczepankiewicz-Battek Joanna KPT Wrocław Fabryczna
881Szczepańska Aniela WKPM Warszawa
882Szczepański Andrzej KP Włocławek
883Szczepek Andrzej KPB Kraków
884Szczupak Wiktoria KPBiT Rabka-Zdrój
885Szczurek Bolesław KPBiT Wadowice
886Szela Maria Barbara KPB Kroscienko
887Szepiel Adam Stefan KPT Białystok
888Szewerda Andrzej KPT Tarnowskie Góry
889Szewerda Rajmund KPT Tarnowskie Góry
890Szindler Czesław KPBiT Pszczyna
891Szkudlarek Włodzimierz KPT Sosnowiec
892Szkudlarek-Feliksiak Halina O PTTK Miedzyzdroje
893Szlompek Aniela KPB Katowice
894Szlompek Tytus KPB Katowice
895Szner Ryszard KPBiT Tychy
896Szot Marek KPT Wrocław Fabryczna
897Szrama Marian KP Jastrzębie-Zdrój
898Sztajerwald Jerzy WOP Warszawa
899Szuber Maria KPBiT Sanok
900Szubert - Kornaszewska Maria KTP Ostrów Wielkopolski
901Szulc Janusz KPiP „Rzepiór” Wrocław
902Szulc Jolanta KPTiP Grudziądz
903Szulecki Witold KPMiT Lublin
904Szumska Cecylia WKPM Warszawa
905Szwed Krzysztof Maciej KP Starachowice
906Szymanowski Roman WKPT Warszawa
907Szymański Adam KPT Łowicz
908Szymański Bohdan KPTiB Rzeszów
909Szymczak Anna Grażyna KPT Łowicz
910Szymczak Janina KPMiT Gdynia
911Szymczak Stefan KPMiT Kalisz
912Szymkowicz Paweł O Głuchołazy
913Śliwa Maria KP Chorzów
914Śliwa Zdzisław KPBiT Chrzanów
915Śliwiński Tadeusz KPB Bielsko-Biała
916Ślusarz Jacek KPTiB Rzeszów
917Śmigielski Robert Adam KP Kołobrzeg
918Świerczyński Jerzy KPT Nowy Sącz
919Świgost Jerzy KPMiT Gdańsk
920Talaga Maria KP Nowy Sącz
921Talik Józef KP w Żywcu
922Taradajko Eugeniusz KPBiT Rzeszów
923Targońska Krystyna WKPT Warszawa
924Targowska Danuta KPT Sandomierz
925Tawska Iwona KP Kołobrzeg
926Teer Leon KPTiB Dąbrowa Górnicza
927Tischner Czesław KP Krynica-Zdrój
928Tokarska Alicja KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
929Tokarska Irena KPiP „Rzepiór” Wrocław
930Tokarski Mieczysław WKPT Chełm
931Tokarski Stefan KP Tatrzańskich Zakopane
932Tracilowski Lech KPT Nowy Sącz
933Tracz Franciszek KPMiT Gdynia
934Trębala Teresa KPMiT Płock
935Truś Radosław Studenckie KPB „Harnasie” w Gliwicach
936Trybowska Elfryda KPBiT Rabka-Zdrój
937Trylańska Krystyna KPS Jelenia Góra
938Turecka Wiesława KPT Radom
939Turkiewicz Marian KPTiS Legnica
940Turkowska Wanda WKPM Warszawa
941Twaróg Janina Barbara KPBiT Kraków
942Twaróg Zbigniew KPBiT Kraków
943Tyburski Stefan KPT Zamość
944Tyczkowski Jacek KPBiT Cieszyn
945Tylek Alojzy KPBiT Myślenice
946Tys Janusz KP Sanok
947Uchman Helena KP „Leliwa” Tarnów
948Uczniak Tadeusz KPBiT Rabka-Zdrój
949Ukraiński Witold KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
950Uksik Piotr O PTTK w Przeworsku
951Urbaniak Mikołaj KPB Krościenko n/Dunajcem
952Urbańska-Truszkowska Maria KP Łódź
953Urbański Andrzej KP Toruń
954Urbański Jerzy KPT Radom
955Utrat Danuta KPTiB Dąbrowa Górnicza
956Wachowicz Krystyna KPT Sandomierz
957Wachowska Barbara KPT Tychy
958Wachowski Leon KPTPWiT Racibórz
959Wajner Franciszek KPBiT Cieszyn
960Wajszczyk Władysław KPiP Zduńska Wola
961Walat Czesława KP Krynica-Zdrój
962Walczak Tadeusz KPT Olsztyn
963Walenciak Andrzej WKPM Warszawa
964Walkowicz Zofia KP „Leliwa” Tarnów
965Wałachowski Jerzy KP Sanok
966Wasiak Tadeusz KP Łódź
967Wasilenko Bogdan KPT Kętrzyn
968Wasilewski Andrzej KPMiT Lublin
969Wawrzynowicz-Billip Róża WKPM Warszawa
970Ways Ewa KPT Radom
971Wągrocka Maria KPMiT Kalisz
972Wągrowski Tomasz KPŚ Kielce
973Wąsikowski Andrzej KP Świętokrzyskich „Bartek” Kielce
974Weber Jan KPT im. A. Czarnynogi Chorzów
975Welc Stanisław KPBiT Kraków
976Wesołkin Wojciech KPBiT Sanok
977Węglorz Helena KPT Tarnowskie Góry
978Węgrzyn Wojciech KP Sanok
979Węgrzynowski Janusz KPT Przemyśl
980Wężgowiec Jerzy OW PTTK w Krakowie
981Wiatr Zenon KP Poznań
982Wiącek Wiesław KP Nałęczów
983Wieczorek Edward SKPB Katowice
984Wieczorek Michał KPT Rybnik
985Wiercińska Elżbieta KPT „Bastion” Nowy Dwór
986Więcławska Maria KPBiT Sanok
987Więzik Henryk KPBiT Cieszyn
988Wijas Stanisław KPT Zielona Góra
989Wilczopolski Witold SKPB przy O Akademickim PTTK Lublin
990Wilczyńska Anna KP Świętokrzyskich „Bartek” Kielce
991Wilczyńska Emilia KPiP „Rzepiór” Wrocław
992Wilczyńska Teresa KPTiS Legnica
993Wilczyński Marek KPTiS Legnica
994Wilgusz Marian KPT Przemyśl
995Wilk Henryk KPT Bytom
996Wilk Maria KPT Bytom
997Winiarska Grażyna KPBiT Wisła
998Winter Stanisław KP Krynica-Zdrój
999Wirpsza Anna KPM Wrocław
1000Wirski Marian KPT w Chorzowie
1001Wisłowska Krystyna KPM Wrocław
1002Wiśniewski Dominik WKPT Warszawa
1003Wiśniewski Edward KPTiS Legnica
1004Wiśniewski Marek Krzysztof KPT Łowicz
1005Wiśnioch Maria KPMiT Lublin
1006Witała Stanisław KPT Ruda Śląska
1007Witczak Antoni KPS Jelenia Góra
1008Witkowska Helena KPT Chorzów, WSPT Ślaskie
1009Witowski Mieczysław KPT Nowy Sącz
1010Wittig Robert KPSiT Świdnica
1011Włoka Sylwester KP „Baildon” Katowice
1012Wojalski Mirosław Zbigniew O/Łódź-Polesie
1013Wojciechowska Ewa Ewelina WKPT Warszawa
1014Wojciechowski Zygmunt KP „Oskar” PAN Wrocław
1015Wojnarowski Piotr Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
1016Wojniłko Maria KPT Sandomierz
1017Wojtkowiak Bogdan KPT Inowrocław
1018Wojtylak Marek KPT Łowicz
1019Wolanowski Wojciech WSPT Kujawsko-Pomiorskie
1020Wolińska Grażyna KPTiP Siedlce
1021Worotniak Janusz KKPM Kraków
1022Worwa Adam KPBiT Rabka-Zdrój
1023Worytko Władysław KPBiT Rabka-Zdrój
1024Woszczyński Ryszard KPŚ Kielce
1025Woźniak Wacław KPT Nowy Sącz
1026Woźniakiewicz Władysław KPT Wrocław Fabryczna
1027Wójciak Mirosław KP "Nad Regą" Trzebiatów
1028Wójcik Antoni KP Krynica-Zdrój
1029Wrodarczyk Jerzy KP Chorzów
1030Wróbel Józef KPSiT Świdnica
1031Wróbel Zdzisław KPBiT Oświęcim
1032Wróblewski Tymoteusz KPŚ Kielce
1033Wulicz Ryszard KPS Lądek-Zdrój
1034Wyrobek Witosław KPT Giżycko
1035Wyszkowska Hanna KPMiT Lublin
1036Zacharski Konstanty KPT Radom
1037Zachwieja Krzysztof KPT Giżycko
1038Zachwieja Tadeusz KPBiT Szczawnica
1039Zajączkowski Witold KPŚ Skarżysko-Kamienna
1040Zajdel Jan KPBiT Sanok
1041Zajdok Emilia KPMiT Katowice
1042Zalewski Ryszard KP Kruszwica
1043Zalitacz Jan KPBiT Chrzanów
1044Zarębska Maria KPMiT Katowice
1045Zarzycki Ryszard KPiP Opole
1046Zasadny Halina KPT Przemyśl
1047Zathey Bronisław KPT Wrocław Fabryczna
1048Zawacki Marian KP Toruń
1049Zawolik Danuta KPT Sosnowiec
1050Ząbczyk-Chmielewska Barbara KPMiT Gdańsk
1051Ządek Stanisław KPSiT Wałbrzych
1052Zdebski Janusz KPT im. M. Sieczki Kraków
1053Zieliński Andrzej KPT Gliwice
1054Zieliński Jerzy KP Łódź
1055Zieliński Józef KP Kołobrzeg
1056Zieliński Tadeusz KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
1057Zielonka Genowefa RO PTTK Słupsk
1058Zielonka Mariusz RO PTTK Słupsk
1059Ziemba Jan KPBiT Nowy Targ
1060Ziemianek Cecylia KPT Tarnowskie Góry
1061Ziemianek Tadeusz KPT Tarnowskie Góry
1062Zienkiewicz Jan Jarosław KP Łódź
1063Zientara Dariusz KPT Sosnowiec
1064Ziernicki Ryszard KPT Chorzów
1065Zioło-Skałecka Teresa WKPT Warszawa
1066Ziółkiewicz Antoni KP Toruń
1067Zombirt Tadeusz KPMiT Płock
1068Zontek Jan KPB Bielsko-Biała
1069Zuba Wiesława KPBiT Sanok
1070Zwoliński Mirosław OP Częstochowa
1071Żarnecka Krystyna Koło Przewodników Sudeckich w Kłodzku
1072Żdżarski Zygmunt Marek KP „Oskar” PAN Wrocław
1073Żelazny Mieczysław KPT Radom
1074Żmudziński Krzysztof KPiP Pabianice
1075Żoczek Stanisław KP PTTK w Żywcu
1076Żółciński Stanisław KPTPWiT Racibórz
1077Żubryd Irena KPBiT Sanok
1078Żuchowska Zofia WKPM Warszawa
1079Żukowski Marian KPT Suwałki
1080Żurek Stefan KP Poznań
1081Żychiewicz Adela KPB Kraków
1082Żydowicz Urszula Halina KP Świecie
1083Żyła Bronisław KPBiT Cieszyn

Informacje o błędach, zmianach w nazwach kół i klubów, jak i o zmarłych koleżankach/kolegach prosimy wysłać na adres Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego PTTK.
e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun