Instruktorzy Przewodnictwa

Spis według województw

Zgłoszenie do weryfikacji i przedłużenia uprawnień (Plik typu .pdf 109Kb)

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

I Województwo Dolnośląskie

Lp.Imię i NazwiskoKoło/KlubNr legitymacjiData ważności
legitymacji
1. Ambroż Michał KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 606/145/I/M 2017
2. Apathy Bogusław KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 343/54/I/GTM 2017
3. Balcerak-Taracha Małgorzata KP Miejskich Wrocław 337/48/I/M 2021
4. Bałazińska Jadwiga KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 48/4/I/M 2017
5. Banaszczyk Andrzej KP Terenowych i Sudeckich Legnica 604/143/I/G 2013
6. Barański Jan KP Sudeckich Kłodzko 594/138/I/G 2021
7. Barański Kazimierz KP Sudeckich Kłodzko 586/139/I/G 2013
8. Barylak Witold KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 418/94/I/GT 2021
9. Bator Eliza KP Miejskich Wrocław 334/45/I/M 2017
10. Bayer Włodzimierz KP Sudeckich Jelenia Góra 563/123/I/G 2021
11. Bednarczuk Henryka KP Miejskich Wrocław 338/49/I/M 2021
12. Bednarek Małgorzata KP Sudeckich Lądek-Zdrój 705/152/I/G 2022
13. Bednarek Tadeusz KP Terenowych i Sudeckich Legnica 464/104/I/GT 2021
14. Bednarska Janina KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 303/13/I/GTM 2021
15. Bednarski Grzegorz KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 297/7/I/GT 2017
16. Bedra Stanisław KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 365/76/I/G 2021
17. Bęben-Jaworska Helena KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 306/16/I/TM 2013
18. Bielecki Jerzy KP Sudeckich Jelenia Góra 557/117/I/GM 2017
19. Biernacki Kazimierz KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 328/38/I/GT 2021
20. Biernat Grażyna KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 349/60/I/GT 2021
21. Bilińska Krystyna KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 298/8/I/GTM 2021
22. Błaczkowski Lech KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 307/17/I/GT 2017
23. Borowiec Zdzisław KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 341/52/I/G 2021
24. Breier Krzysztof KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 347/58/I/T 2021
25. Brodziak-Rakowska Ewa KP Sudeckich Świeradów-Zdrój 381/92/I/G 2013
26. Chudoba Krystyn KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 304/14/I/GT 2021
27. Ciołek Waldemar KP Sudeckich Jelenia Góra 759/162/I/G 2020
28. Cwynar Józef KP Terenowych i Sudeckich Głogów 681/149/I/GT 2021
29. Czarniecka-Kołodziej Halina KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 351/62/I/GM 2017
30. Danko Olga KP Sudeckich Jelenia Góra 558/118/I/G 2021
31. Dąbrowski Włodzimierz KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 308/18/I/GTM 2021
32. Domowicz Jerzy KP Miejskich Wrocław 299/9/I/GTM 2020
33. Dopart Alina KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 299/9/I/GTM 2017
34. Erchard Marian Stefan KP Sudeckich Jelenia Góra 564/124/I/G 2021
35. Fąferek Robert KP Sudeckich Jelenia Góra 554/114/I/G 2021
36. Ferens Stanisław KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 419/95/I/G 2021
34. Filipowicz Alina KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 309/19/I/GTM 2017
38. Francuz Stanisław KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 585/137/I/GT 2017
39. Gaffke Bernard KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 344/55/I/GT 2017
40. Gałwiaczek Tomasz KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 327/37/IGM 2017
41. Gołaszewska Maria KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 310/20/I/TM 2021
42. Gołąb Zbigniew KP Sudeckich Kłodzko 372/83/I/G 2021
43. Gorajski Andrzej KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 311/21/I/GTM 2013
44. Gorczyca Jerzy KP Sudeckich Jelenia Góra 559/119/I/GTM 2017
45. Grochociński Stanisław KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 420/96/I/GT 2021
46. Gryszel Piotr KP Sudeckich Jelenia Góra 556/116/I/G 2021
47. Grzegorczyk Joanna Oddział Wrocławski PTTK 953/174/I/GTM 2022
48. Hansel Artur KP Sudeckich Jelenia Góra 561/121/I/G 2017
49. Hawrysz Marian KP Terenowych i Sudeckich Legnica 465/105/I/GT 2017
50. Hermaszewski Witold SKP Wrocław 721/161/I/G 2014
51. Hetnar Zenon KP Terenowych i Sudeckich Legnica 17/1/I/GT 2021
52. Hormańska Urszula KP Sudeckich Jelenia Góra 706/153/I/G 2021
53. Hormańska-Laskowska Aldona SKP Sudeckich Wrocław 707/154/I/GM 2021
54. Jabłoński Marian KP Sudeckich Jelenia Góra 570/130/I/G 2013
55. Jadach Henryk KP Sudeckich Kłodzko 374/85/I/G 2013
56. Jagielski Jan KP Sudeckich Jelenia Góra 567/127/I/G 2017
57. Jakóbek Jolanta KP Sudeckich Kłodzko 708/155/I/G 2018
58. Janus Bogda KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 369/80/I/T 2021
59. Janus Mieczysław KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 367/78/I/G 2021
60. Jaśniewski Roman KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 312/22/I/GT 2021
61. Jowczyk Leopold KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 421/97/I/GT 2021
62. Kajoch Andrzej KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 300/10/I/GTM 2017
63. Kalicińska-Karut Jarosława KP Miejskich Wrocław 335/46/I/M 2021
64. Kamińska Jadwiga KP Sudeckich Jelenia Góra 565/125/I/G 2021
65. Karkosch Maria KP Miejskich Wrocław 336/47/I/TM 2021
66. Kaszuba Edward KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 348/59/I/GT 2017
67. Kaźmierczak Zbigniew KP Górskich i Terenowych Świdnica 359/70/I/GT 2017
68. Kędziora Zenon KP Sudeckich Jelenia Góra 555/115/I/G 2021
69. Kliber-Miecznikowska Urszula Oddział Wrocławski PTTK 954/175/I/M 2022
70. Kobierski Andrzej KP Terenowych i Sudeckich Głogów 680/148/I/GT 2013
71. Kociński Andrzej KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 313/23/I/GT 2017
72. Kociumaka Bogumiła KP Górskich i Terenowych Świdnica 358/69/I/GTM 2021
73. Kocoń Tadeusz KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 422/98/I/G 2017
74. Kocowicz Grzegorz KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 305/15/IGTM 2017
75. Kofluk Andrzej KP Miejskich Wrocław 607/146/I/M 2017
76. Kopydłowska-Kaczorowska Barbara KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 4/41/I/GTM 2017
77. Koszut Danuta Oddział Wałbrzych 905/173/I/T 2021
78. Kowalski Roman KP Sudeckich Kłodzko 709/156/I/G 2022
79. Kozik Tadeusz KP Sudeckich Jelenia Góra 552/112/I/G 2017
80. Kukiz Danuta KP Terenowych i Sudeckich Legnica 466/106/I/GT 2017
81. Laskowski Lech KP „Oskar” PAN Wrocław 333/44/I/GM 2017
82. Lesiów Tomasz KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 301/11/I/GTM 2017
83. Lisewska Grażyna KP Dolnośląskich i Sudeckich Wrocław 302/12/I/TM 2021
84. Łąk Karol KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 314/24/I/GTM 2017
85. Łyp Henryk KP Sudeckich Międzygórze 354/65/IGT 2017
86. Maciołek Mieczysław KP Sudeckich Międzygórze 355/66/I/GT 2017
87. Majewski Kazimierz KP Dolnośląskich Kamienna Góra 377/88/I/G 2017
88. Majewski Zygmunt KP Sudeckich Kłodzko 375/86/I/G 2013
89. Malorny Ewa KP Terenowych i Sudeckich Legnica 18/2/I/G 2021
90. Małek Bartosz KP Sudeckich Kłodzko 710/157/I/G 2022
91. Mania Piotr KP Sudeckich Świeradów-Zdrój 382/93/I/G 2013
92. Marek Aneta Oddział PTTK „Ziemi Kłodzkiej” 183/21/XI/T 2021
93. Mateusiak Andrzej KP Sudeckich Jelenia Góra 571/131/I/G 2021
94. Mielec Dariusz KP Sudeckich Kłodzko 373/84/I/G 2021
95. Migacz Paweł KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 423/99/I/GT 2021
96. Milaszkiewicz Andrzej KP Terenowych i Sudeckich Legnica 467/107/I/GT 2021
97. Mizia Stefan KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 316/26/I/GT 2017
98. Mojszczak Marian KP Terenowych i Sudeckich Głogów 682/150/I/G 2014
99. Mrowiec Katarzyna Dorota KP Sudeckich Kłodzko 711/158/I/G 2022
100. Nakraszewicz Waldemar KP Sudeckich Międzygórze 352/63/I/GT 2017
101. Niewczas Alicja KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 370/81/I/T 2021
102. Norko Piotr KP Sudeckich Jelenia Góra 566/126/I/G 2017
103. Nowicki Andrzej KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 368/79/I/T 2021
104. Okoniewski Stefan KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 363/74/I/G 2021
105. Organiściak Jerzy KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 425/101/I/GT 2021
106. Oryńska Anna KP Miejskich Wrocław 339/50/I/TM 2017
107. Owczarek Jan KP Sudeckich Jelenia Góra 560/120/I/G 2017
108. Parfianowicz Ewa KP Sudeckich Jelenia Góra 562/122/I/G 2021
109. Piasecki Jerzy KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 424/100/I/G 2021
110. Piórkowski Adam KP Terenowych i Sudeckich Głogów 683/151/I/GTM 2021
111. Potocki Jacek KP Sudeckich Jelenia Góra 581/133/I/G 2017
112. Prociński Janusz KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 364/75/I/G 2021
113. Przystupa-Sławczewa Zofia KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 317/27/I/GTM 2017
114. Rakoczy Emil KP Sudeckich Lądek-Zdrój 572/132/I/GT 2013
115. Ranowicz Bartłomiej KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 595/140/I/G 2021
116. Reczuch Tadeusz KP Górskich i Terenowych Świdnica 362/73/I/GT 2021
117. Rodziewicz Adam KP Sudeckich Jelenia Góra 569/129/I/G 2017
118. Rodziewicz Barbara KP Sudeckich Jelenia Góra 568/128/I/G 2017
119. Romaszewski Bogusław KP Sudeckich i Terenowych Ząbkowice Śl. 426/102/I/G 2017
120. Rosłan Krzysztof KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 329/39/I/GTM 2017
121. Rosół Kazimierz KP Terenowych i Sudeckich Legnica 468/108/I/GT 2021
122. Rowiński Stefan KP „Oskar” PAN Wrocław 330/40/I/GTM 2017
123. Rożnowicz Krzysztof KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 326/36/I/TM 2017
124. Rzońca Jan KP Sudeckich Kłodzko 718/160/I/G 2022
125. Salamon Andrzej KP Terenowych i Sudeckich Legnica 469/109/I/G 2013
126. Skowronek Jan KP Górskich i Terenowych Świdnica 361/72/I/GT 2021
127. Sobierajski Zbigniew KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 350/61/I/GTM 2013
128. Spychalska Jadwiga KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 318/28/I/GTM 2017
129. Spychalski Ireneusz KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 319/29/I/GTM 2017
130. Stecki Bogusław KP Sudeckich Międzygórze 356/67/I/G 2017
131. Stefanow Urszula KP Sudeckich i Terenowych Wałbrzych 19/3/I/GT 2013
132. Stępel Zygmunt KP Sudeckich Międzygórze 353/64/I/GT 2021
133. Strzygocki Andrzej KPSiT Ząbkowice Śl. 850/170/I/G 2018
134. Strzygocki Zbigniew KPSiT Ząbkowice Śl. 849/170/I/G 2018
135. Suszczyński Eugeniusz KP Sudeckich Świeradów-Zdrój 379/90/I/G 2021
136. Szafarewicz Danuta KP Miejskich Wrocław 608/147/I/M 2017
137. Szalewicz Przemysław KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 325/35/I/GTM 2017
138. Szałas Helena KP Terenowych i Sudeckich Legnica 605/144/I/GT 2013
139. Szawerda Bogusław KP Górskich i Terenowych Świdnica 758/164/I/T 2021
140. Szcześniak Mirosław KP Terenowych i Sudeckich Legnica 470/110/I/GT 2013
141. Szot Marek KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 345/56/I/GT 2021
142. Szulc Janusz KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 320/30/I/GTM 2017
143. Talarek Andrzej KP Sudeckich Międzygórze 357/68/I/T 2021
144. Tokarska Irena KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 321/31/I/T 2013
145. Urlich-Kornacka Małgorzata P i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 50/6/I/TM 2017
146. Wańczyk Stanisław KP Dolnośląskich Kamienna Góra 378/89/I/G 2017
147. Wilczyńska Emilia KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 322/32/I/TM 2017
148 Wilczyński Marek KP Terenowych i Sudeckich Legnica 603/142/I/GT 2013
149. Wiśniewski Edward KP Terenowych i Sudeckich Legnica 471/111/I/GT 2021
150. Witczak Antoni KP Sudeckich Jelenia Góra 553/113/I/GTM 2021
151. Wojnarowski Piotr KP Sudeckich Kłodzko 712/159/I/G 2022
152. Woźniakiewicz Władysław KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 346/57/I/GTM 2021
153. Wójcik Dariusz KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 323/33/I/GTM 2017
154. Wróbel Józef KP Górskich i Terenowych Świdnica 360/71/I/G 2021
155. Wulicz Ryszard KP Sudeckich Lądek-Zdrój 463/103/I/GT 2021
156. Zathey Bronisław KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 340/51/I/GTM 2017
157. Zbrzeźniak Mirosław KP Sudeckich Lądek-Zdrój 582/134/I/GT 2021
158. Zielkowski Zdzisław KP Terenowych i Sudeckich Wałbrzych 760/163/I/G 2016
159. Ziobro Stanisław KP Turystycznych Wrocław-Fabryczna 584/136/I/GTM 2013
160. Żdżarski Zygmunt Marek KP „Oskar” PAN Wrocław 332/43/I/GTM 2017
161. Żołnierz Elzbieta KP i Pilotów „Rzepiór” Wrocław 324/34/I/GTM 2021

powrót do góry

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun