Instruktorzy Przewodnictwa

Spis według województw

Zgłoszenie do weryfikacji i przedłużenia uprawnień (Plik typu .pdf 109Kb)

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

VI Województwo Małopolskie

Lp.Imię i NazwiskoKoło/KlubNr legitymacjiData ważności
legitymacji
1. Aleksandrowicz Maciej KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 22/1/VI/G 2017
2. Augustyński Władysław KP Krynica-Zdrój 697/115/VI/GT 2021
3. Bajer Łukasz KP Dobczyce 23/2/VI/GT 2013
4. Balon Jarosław KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 237/34/VI/G 2021
5. Baranowski Andrzej KP Turystycznych Nowy Sącz 24/3/VI/G 2021
6. Baranowski Jerzy KP Turystycznych Nowy Sącz 244/41/VI/GT 2021
7. Bargiel Krzysztof KP Beskidzkich i Terenowych Myślenice 444/81/VI/G 2021
8. Batko Jan KP Beskidzkich i Terenowych Myślenice 445/82/VI/GT 2021
9. Biel Adam KP Turystycznych i Pilotów Chrzanów 260/58/VI/GT 2017
10. Blak Bogdan KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 864/148/VI/G 2020
11. Bocheński Wojciech KP Turystycznych Nowy Sącz 25/4/VI/G 2021
12. Bryg Zdzisław KP „Leliwa” Tarnów 542/110/VI/GT 2021
13. Bugajski Józef KP Turystycznych Nowy Sącz 245/42/VI/GT 2013
14. Bułaga Józef KP „Leliwa” Tarnów 543/111/VI/GT 2013
15. Bydłoń-Jeżowski Andrzej KP Krynica-Zdrój 234/31/VI/GT 2017
16. Cepcer Janusz KP Turystycznych w Andrychowie 915/155/VI/G 2022
17. Chramęga Bożena KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 26/5/VI/G 2013
18. Chrostek Joanna KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 779/128/VI/TM 2020
19. Ciesielka Teresa KP Turystycznych Nowy Sącz 27/6/VI/G 2021
20. Czak Robert KP Turystycznych i Pilotów Chrzanów 258/56/VI/G 2017
21. Danel Andrzej KP Beskidzkich i Terenowych Sucha Beskidzka 28/7/VI/G 2017
22. Dąbrowska Małgorzata KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 869/149/VI/G 2020
23. Dobrowolski Jacek P Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 241/38/VI/G 2013
24. Dudek Edward KP Beskidzkich i Terenowych Sucha Beskidzka 29/8/VI/G 2013
25. Dyda Jerzy KP Beskidzkich Krościenko n/Dunajcem 256/54/VI/G 2017
26. Dziedzina Andrzej Pienińskie Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych (PKPBiT) Szczawnica 904/154/VI/G,T 2020
27. Dyląg Dariusz AKPT Kraków 823/138/VI/G,T 2021
28. Feliksik Andrzej KP Olkusz 744/25/VI/T 2015
29. Fietko Edward KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 30/9/VI/GT 2013
30. Fijak Sebastian KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 871/150/VI/G,T 2020
31. Fila Bartłomiej KP Turystycznych Nowy Sącz 698/116/VI/G 2014
32. Firlej Piotr SKP Górskich Kraków 872/151/VI/G 2020
33. Fiut Witold KP Krynica-Zdrój 31/10/VI/GT 2017
34. Florys Maciej AKP Tatrzańskich Kraków 703/121/VI/GT 2022
35. Gaca Józef KP Beskidzkich i Terenowych Rabka-Zdrój 263/61/VI/GT 2013
36. Garus Marian KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 267/65//VI/G 2021
37. Gołda Zbigniew AKPT Kraków 822/138/VI/G 2021
38. Grodecki Władysław KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 446/83/VI/TM 2013
39. Grzechnik Stefan KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 447/84/VI/GT 2013
40. Gołębski Leszek O/Wojskowy Kraków 780/133/VI/GT 2020
41. Gutowski Wacław KP Turystycznych Nowy Sącz 251/49/VI/GT 2021
42. Guzik Jolanta KP Beskidzkich i Terenowych Nowy Targ 874/152/VI/G,T 2020
43. Hudzik Krzysztof KP Beskidzkich i Terenowych Chrzanów 641/121/XII/GTM 2014
44. Hyrkiel Józef KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 438/75/VI/GT 2013
45. Jabłoński Jan KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 243/40/VI/G 2021
46. Jachna Ryszard KP „Leliwa” Tarnów 538/106/VI/G 2017
47. Jachymiak Adam KP Beskidzkich i Terenowych Nowy Targ 737/23/VI/GT 2019
48. Jagiencarz-Starzec Barbara KP „Leliwa” Tarnów 699/117/VI/G 2022
49. Jagła Wojciech KP Olkusz 746/27/VI/T 2019
50. Jandura Michał KP Beskidzkich Krościenko n/Dunajcem 257/55/VI/G 2017
51. Janusz Bartłomiej SKP Górskich Kraków 775/130/VI/GM 2016
52. Jarocka Barbara KP „Leliwa” Tarnów 535/103/VI/GT 2021
53. Jarosz Marian KP Beskidzkich Krościenko n. Dunajcem 916/156/VI/G 2022
54. Jarząb Włodzimierz KP Krynica-Zdrój 32/11/VI/GT 2017
55. Jedynak Andrzej KP Turystycznych Nowy Sącz 253/51/VI/GT 2017
56. Jędrygas Janusz KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 531/99/VI/GT 2013
57. Jurkowska Jadwiga KP Beskidzkich i Terenowych Nowy Targ 781/132/VI/GT 2019
58. Jurek Ryszard KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 448/85/VI/GTM 2013
59. Kania Ewa KPBiT Chrzanów 821/136/VI/M 2017
60. Karwan Krzysztof KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 449/86/VI/GTM 2013
61. Kilian Stanisław KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 439/76/VI/GT 2013
62. Kluczewski Kazimierz KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 240/37/VI/G 2021
63. Knapik Jan KP „Leliwa” Tarnów 534/102/VI/G 2011
64. Kochman Jerzy KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 33/12/VI/G 2021
65. Kolarczyk Władysław KP Beskidzkich i Terenowych Oświęcim 435/72/VI/GT 2013
66. Koneczny Zbigniew KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 450/87/VI/GTM 2013
67. Konieczny Paweł 836/142/VI/G 2018
68. Konieczniak Janusz KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 242/39/VI/G 2021
69. Konopka Zbigniew O „Gorce” Nowy Targ 833/141/VI/G 2018
70. Kornaś Stanisław KP „Leliwa” Tarnów 539/107/VI/G 2021
71. Kot Małgorzata KP Tatrzańskich TPN Zakopane 230/27/VI/G 2021
72. Kot Marek KP Tatrzańskich TPN Zakopane 231/28/VI/G 2021
73. Kozłowski Mariusz OT Zakopane 826/140/VI/G 2017
74. Kresek Zbigniew KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 807/135/VI/GT 2016
75. Kroczek Dominika KP Turystycznych Nowy Sącz 34/13/VI/GT 2021
76. Krokowski Karol KP Turystycznych Nowy Sącz 35/14/VI/GT 2021
77. Kućka-Noworyta Jolanta KP Beskidzkich i Terenowych Oświęcim 434/71/VI/GT 2013
78. Kurzyniec Roman KP Besk. i Teren. Wadowice 440/77/VI/GT 2013
79. Lassota Leszek KP Tatrzańskich Zakopane 862/146/VI/G 2018
80. Leśniakiweicz Marcin O „Ziemi Babiogórskiej” Sucha Beskidzka 848/145/VI/G, T 2018
81. Leśnik Stanisław KP Turystycznych Nowy Sącz 246/44/VI/GT 2021
81. Lewanderski Julian KP „Leliwa” Tarnów 540/108/VI/GT 2021
82. Łabno Andrzej KP „Leliwa” Tarnów 544/112/VI/GT 2021
83. Łukasik Henryk KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 451/88/VI/GTM 2021
84. Maciaś Tadeusz KP Turystycznych Nowy Sącz 36/15/VI/G 2021
85. Makieła Ryszard KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 452/89/VI/GT 2017
86. Malinowska Katarzyna SKPG w Krakowie 917/157/VI/G 2022
87. Marchwicki Antoni KP Turystycznych Wojskowy Kraków 700/118/VI/GT 2014
88. Maślanka Leszek KP Beskidzkich i Terenowych Myślenice 442/79/VI/GT 2021
89. Michura Marek O „Gorce” Nowy Targ 842/143/VI/G 2018
90. Mida Artur KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 239/36/VI/G 2021
91. Mika Krystyna KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 453/90/VI/TM 2017
92. Mikołajewska Anna KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 459/96/VI/M 2021
93. Milejska-Dobies Iwona KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 778/129/VI/TM 2020
94. Mróz Jerzy KP „Leliwa” Tarnów 536/104/VI/GT 2013
95. Murzyn Stanisław KP Krynica-Zdrój 235/32/VI/GT 2017
96. Musiał Stanisław KP Turystycznych Nowy Sącz 37/16/VI/GT 2017
97. Nodzyński Jacek OT Zakopane 825/139/VI/G 2017
98. Nowak Jerzy Bogusław KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 454/91/VI/GT 2021
99. Nowak Leszek KP Turystycznych Nowy Sącz 38/17/VI/GT 2021
100. Nowak Marek KP Olkusz 743/24/VI/T 2015
101. Nowak Ryszard KP Turystycznych Nowy Sącz 39/18/VI/G 2021
102. Nowakowski Marek KP Turystycznych Nowy Sącz 40/19/VI/G 2021
103. Noworyta Jan KP Beskidzkich i Terenowych Oświęcim 433/70/VI/GT 2013
104. Oczkowski Wacław KP Turystycznych i Pilotów Chrzanów 262/60/VI/GT 2017
105. Ormicka Urszula KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 455/92/VI/GTM 2021
106. Pierzga Maria KP Turystycznych Nowy Sącz 252/50/VI/GT 2021
107. Pietrzak Janusz KP Turystycznych Nowy Sącz 701/119/VI/GT 2014
108. Pikul Anna KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 777/134/Vi/GT 2020
109. Piotrowicz Jan KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 268/66/VI/G 2021
110. Piotrowski Antoni KP Turystycznych Nowy Sącz 41/20/VI/GT 2017
111. Piprek Wiesław KP Turystycznych Nowy Sącz 5/43/VI/GT 2017
112. Piszczek Janina KP Beskidzkich i Terenowych Nowy Targ 918/158/VI/T 2022
113. Placek Andrzej KP Turystycznych i Pilotów Chrzanów 261/59/VI/G 2017
114. Płonczyński Jacek KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 42/21/VI/GT 2021
115. Porzycki Jan KP Beskidzkich i Terenowych Rabka-Zdrój 390/69/VI/GT 2013
116. Posadzki Józef KP Tatrzańskich Zakopane 863/147/VI/G 2018
117. Pudo Kazimierz KP Turystycznych i Pilotów Chrzanów 259/57/VI/GM 2017
118. Rehman Stanisław KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 266/64/VI/G 2017
119. Rozenbajgier Ryszard KP Bochnia 651/114/VI/G 2021
120. Rużyczka Anna O "Gorce" Nowy Targ 888/153/VI/G 2020
121. Saran-Jurczak Barbara KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 441/78/VI/G 2013
122. Serwin-Jabłońska Cecylia KP Turystycznych Nowy Sącz 249/47/VI/GT 2021
123. Skawiński Zdzisław KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 269/67/VI/G 2013
124. Skowron Tomasz KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 919/159/VI/G 2022
125. Smoleń Andrzej KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 43/22/VI/G 2021
126. Sobczyk Adam KP Turystycznych Nowy Sącz 247/45/VI/GT 2021
127. Sproch Andrzej KP Beskidzkich Krościenko n. Dunajcem 920/160/VI/G 2022
128. Sroka Adam KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 532/100/VI/GT 2013
129. Stelmach Anna KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 460/97/VI/M 2017
130. Stroch Edward KP Turystycznych Nowy Sącz 250/48/VI/GT 2017
131. Strojna Ewa KP „Leliwa” Tarnów 541/109/VI/GT 2021
132. Styczula-Dyrek Teresa O „Gorce” Nowy Targ 846/144/VI/G,T 2018
133. Synowski Kazimierz KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 456/93/VI/GT 2013
134. Szczepek Andrzej KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 265/63/VI/G 2017
135. Szydłowski Aleksander KP „Leliwa” Tarnów 537/105/VI/G 2013
136. Śledź Władysława KP „Leliwa” Tarnów 545/113/VI/GT 2021
137. Ślusarczyk Julian KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 457/94/VI/GT 2013
138. Świeży Artur KP Beskidzkich Kraków 776/131/VI/G 2020
139. Tomaszczyk Mateusz SKPG w Krakowie 921/161/VI/G 2022
140. Traciłowski Lech KP Turystycznych Nowy Sącz 248/46/VI/GT 2021
141. Warelis Krystyna KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 461/98/VI/M 2013
142. Welc Stanisław KP Beskidzkich i Terenowych Kraków 458/95/VI/GTM 2013
143. Widlarz Joanna KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 44/23/VI/G 2021
144. Wilczek Wojciech KP Tatrzańskich TPN Zakopane 233/30/VI/G 2021
145. Winkel Wojciech KP Tatrzańskich im. M. Sieczki Kraków 45/24/VI/G 2021
146. Winter Stanisław KP Krynica-Zdrój 236/33/VI/GT 2017
147. Wiśniewski Jacek KP Tatrzańskich TPN Zakopane 46/25/VI/G 2021
148. Witowski Mieczysław KP Turystycznych Nowy Sącz 47/26/VI/GT 2021
149. Wołoszczuk Dorota KP Turystycznych Nowy Sącz 702/120/VI/G 2014
150. Worwa Adam1 KP Beskidzkich i Terenowych Rabka-Zdrój 264/62/VI/GT 2013
151. Wróbel Barbara KP Olkusz 745/26/VI/T 2019
152. Zadora Maria KP Beskidzkich i Terenowych Wadowice 533/101/VI/G 2013
153. Zalitacz Jan KP Beskidzkich i Terenowych Chrzanów 642/130/XII/GT 2013
154. Ziemba Jan KP Beskidzkich i Terenowych Nowy Targ 736/22/VI/GT 2015
155. Żak Leszek KP Beskidzkich i Terenowych Oświęcim 437/74/VI/GT 2013
156. Żak Stanisław KP Beskidzkich i Terenowych Oświęcim 436/73/VI/GT 2013
157. Żakowski Jan KP Beskidzkich im. R. Reinfussa Kraków 388/68/VI/G 2017

powrót do góry

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun