Instruktorzy Przewodnictwa

Spis według województw

Zgłoszenie do weryfikacji i przedłużenia uprawnień (Plik typu .pdf 109Kb)

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Krajowego Samorządu Przewodników Turystycznych PTTK.

Aktualizację ukończono dnia 24 listopada 2011 roku.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail:: joanna.kosnik[at]pttk.pl,
lub na adres administratora strony: e-mail: poczta[at]przewodnicy.pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

IX Województwo Podkarpackie

Lp.Imię i NazwiskoKoło/KlubNr legitymacjiData ważności
legitymacji
1. Adamczyk Jan KP Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Sanok 752/26/IX/G 2020
2. Bachanek Zdzisława KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 761/39/IX/T 2016
3. Bar Aleksander KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 187/3/IX/G 2013
4. Barnat Irena KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 192/8/IX/GT 2013
5. Cebula Zygmunt KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 191/7/IX/GT 2017
6. Chruściel Michał KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 473/16/IX/G 2013
7. Chytła Grażyna KP Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Sanok 757/38/IX/GT 2020
8. Drozdowski Janusz KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 769/33/IX/G 2016
9. Dziurawiec Tomasz KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 20/1/IX/G 2017
10. Flis Stanisław KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 199/15/IX/GT 2013
11. Gałązka Tadeusz KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 747/31/IX/G 2016
12. Haspel Witold KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 193/9/IX/GT 2017
13. Janik Mariusz KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 649/24/IX/G 2014
14. Kaczmarzewski Andrzej KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 194/10/IX/GT 2013
15. Kawalec Jolanta KP Przemyśl 876/55/IX/T 2020
16. Kaznowski Mariusz KP Krosno 877/56/IX/G 2020
17. Koman Leszek KPT Przemyśl 855/52/IX/T 2018
18. Korbecki Marek KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 188/4/IX/G 2017
19. Kowal Magdalena Miejskie Koło nr 15 Jarosław 878/57/IX/T 2018
20. Kowalczyk Artur O „Ziemi Sanockiej” Sanok 838/44/IX/G 2018
21. Kowalczyk Monika O „Ziemi Sanockiej” Sanok 837/43/IX/G 2018
22. Krowiak Marcin KP Sanok 879/58/IX/G 2020
23. Kubit Robert KP Krosno 551/17/IX/T 2013
24. Kuczmarz Łukasz KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 21/2/IX/GT 2017
25. Kusiak Janusz KP Sanok 881/59/IX/G 2020
26. Kusiak Marek KP Sanok 882/60/IX/G 2020
27. Lisik Zofia KP Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Sanok 756/29/IX/G 2020
28. Michnia Dorota KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 768/37/IX/G 2016
29. Milaszkiewicz Barbara KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 753/40/IX/T 2016
30. Misiąg Przemysław KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 750/34/IX/G 2016
31. Nabywaniec Tadeusz KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 645/20/IX/G 2017
32. Naczas Danuta KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 755/36/IX/G 2016
33. Naskręski Bogdan KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 189/5/IX/G 2017
34. Nykun Ryszard KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 749/27/IX/GT 2016
35. Organ Michał KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 751/32/IX/G 2016
36. Ossadnik Hubert KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 643/18/IX/GT 2017
37. Perenc Maciej KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 198/14/IX/GT 2017
38. Polański Stanisław KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 190/6/IX/GT 2017
39. Prajzner Krzysztof KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 650/25/IX/GT 2017
40. Radwański Andrzej KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 646/21/IX/G 2017
41. Sawicka Elżbieta KP Przemyśl 890/61/IX/T 2020
42. Sieradzki Sranisław KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 647/22/IX/GT 2017
43. Stadnik Halina KPT Przemyśl 859/53/IX/T 2018
44. Stadnik Krzysztof KPT Przemyśl 860/54/IX/T 2018
45. Surówka Grzegorz KP Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Sanok 748/28/IX/G 2020
46. Sworst Mirosław KP Sanok 893/62/IX/G 2020
47. Szlachcic Jerzy KP Sanok 894/63/IX/G 2020
48. Szymański Bohdan KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 195/11/IX/T 2013
49. Ślusarz Jacek KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 196/12/IX/GT 2017
50. Taradajko Eugeniusz KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 197/13/IX/GT 2017
51. Tomaka Witold 843/48/IX/G 2018
52. Tys Mariola KP Sanok 899/64/IX/G 2020
53. Wałachowski Jakub O „Ziemi Sanockiej” Sanok 844/49/IX/G 2018
54. Wałachowski Jerzy O „Ziemi Sanockiej” Sanok 847/51/IX/G, T 2018
55. Wesołkin Wojciech KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 648/23/IX/G 2017
56. Wesół Andrzej KP Terenowych i Beskidzkich Rzeszów 762/35/IX/G 2016
57. Węgrzyn Wojciech KP Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Sanok 754/30/IX/G 2020
58. Zajdel Jan KP Beskidzkich i Terenowych Sanok 644/19/IX/GT 2017

powrót do góry

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Krajowego Samorządu Przewodników Turystycznych PTTK.

Aktualizację ukończono dnia 24 listopada 2011 roku.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail:: joanna.kosnik[at]pttk.pl,
lub na adres administratora strony: e-mail: poczta[at]przewodnicy.pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun