Instruktorzy Przewodnictwa

Spis według województw

Zgłoszenie do weryfikacji i przedłużenia uprawnień (Plik typu .pdf 109Kb)

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

XIV Województwo Warmińsko-Mazurskie

Lp.Imię i NazwiskoKoło/KlubNr legitymacjiData ważności
legitymacji
1. Banach Mirosław KP Terenowych Kętrzyn 140/10/XIV/T 2021
2. Bartosz-Czerwińska Krystyna KP Turystycznych Giżycko 97/1/XIV/T 2021
3. Bełza Urszula KP Turystycznych Olsztyn 600/17/XIV/TM 2021
4. Bobrowicz Andrzej KP Turystycznych Olsztyn 796/27/XIV/T 2021
5. Brzeski Roman KP Turystycznych Olsztyn 908/33/XIV/M,T 2022
6. Ciesiński Krzysztof KP Turystycznych Olsztyn 853/29/XIV/T 2022
7. Dominik-Tejkowska Joanna KP Turystycznych Olsztyn 599/16/XIV/TM 2021
8. Figura-Osełkowska Emilia KP Turystycznych Olsztyn 616/20/XIV/T 2021
9. Filipczuk Władysława KP Terenowych Kętrzyn 141/11/XIV/T 2021
10. Grabowski Piotr KP Turystycznych Olsztyn 601/18/XIV/TM 2021
11. Jurak Marian KP Turystycznych Olsztyn 602/19/XIV/TM 2021
12. Kałabun Jolanta KP Terenowych i Pilotów Elbląg 98/2/XIV/T 2021
13. Korowaj Jadwiga KP Terenowych Kętrzyn 99/3/XIV/T 2021
14. Kotliński Andrzej KP Terenowych i Pilotów Elbląg 621/23/XIV/T 2021
15. Ludian Maria KP Terenowych Kętrzyn 814/28/XIV/T 2021
16. Masłoń Andrzej KP Terenowych Kętrzyn 100/4/XIV/T 2021
17. Mariuk Joanna KP Turystycznych Olsztyn 795/26/XIV/T 2021
18. Maślij Stefania KP Terenowych Giżycko 906/32/XIV/T,M 2021
19. Moritz Mariusz KP Turystycznych Olsztyn 949/34/XIV/T 2022
20. Opalińska Alicja KP Turystycznych Olsztyn 617/21/XIV/T 2021
21. Ostrowska Ewa KP Turystycznych Giżycko 101/5/XIV/T 2021
22. Ostrowski Jan KP Terenowych Kętrzyn 102/6/XIV/T 2021
23. Piasecki Zbigniew KP Terenowych i Pilotów Elbląg 103/7/XIV/T 2021
24. Popiołek Jerzy KP Turystycznych Olsztyn 618/22/XIV/T 2021
25. Rembacz Grzegorz KP Terenowych i Pilotów Elbląg 104/8/XIV/T 2021
26. Romanik Franciszek KP Turystycznych Olsztyn 598/15/XIV/TM 2021
27. Siemiński Stanisław KP Terenowych Kętrzyn 142/12/XIV/T 2021
28. Świdzińska Małgorzata KP Terenowych Giżycko 897/30/XIV/T 2024
29. Świdziński Marcin KP Terenowych Giżycko 898/31/XIV/T 2024
30. Walczak Tadeusz KP Turystycznych Olsztyn 597/14/XIV/TM 2021
31. Wyrobek Witosław KP Terenowych Giżycko 105/9/XIV/T 2022
32. Zachwieja Krzysztof KP Terenowych Giżycko 722/25/XIV/T 2022

powrót do góry

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun