Instruktorzy Przewodnictwa

Spis według województw

Zgłoszenie do weryfikacji i przedłużenia uprawnień (Plik typu .pdf 109Kb)

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

XI Województwo Pomorskie

Lp.Imię i NazwiskoKoło/KlubNr legitymacjiData ważności
legitymacji
1. Biskup Stanisław KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 74/1/XI/T 2017
2. Budkowski Wiesław KP Lębork 178/16/XI/T 2021
3. Chomicki Marian KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 184/23/XI/TM 2017
4. Chomka Wojciech KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 75/2/XI/M 2017
5. Czapiewska-Kiśluk Ewa KP Lębork 76/3/XI/T 2013
6. Czaykowska-Stój Katarzyna KP Gdynia 77/4/XI/TM 2021
7. Furyk Janina OP PTTK Malbork 472/25/XI/TM 2021
8. Herdzik Barbara KP Gdynia 614/26/XI/M 2021
9. Kałużyński Szymon SKPT w Gdańsku 932/36/XI/G 2022
10. Kapejewski Jerzy OP PTTK Malbork 79/6/XI/M 2021
11. Kiśluk Jan KP Lębork 80/7/XI/T 2021
12. Korzeniewski Bogumił KP Toruń 817/25/II/T 2017
13. Kozielewski Janusz KP Lębork 179/17/XI/T 2017
14. Laska Adam KP Terenowych „Zamek” Gniew 81/8/XI/T 2017
15. Litwińczuk Grzegorz KP Terenowych i Miejskich Gdańsk 82/9/XI/TM 2021
16. Makiła Renata KP Terenowych i Pilotów Wejherowo 83/10/XI/T 2021
17. Mikusiński Przemysław KP Lębork 180/18/XI/T 2021
18. Moszczyńska Ewa KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 84/11/XI/M 2017
19. Nowak Krzysztof KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 185/24/XI/GTM 2017
20. Panek Andrzej OP PTTK Malbork 85/12/XI/TMz 2021
21. Perz Anna KP Gdynia 86/13/XI/M 2017
22. Redzik Stanisław KP Lębork 181/19/XI/T 2021
23. Sekuła Ryszard OP Malbork 827/30/XI/T,M 2021
24. Sikora Stanisław KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 818/28/XI/M,T 2021
25. Szumny Marcin KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 895/33/XI/T,M 2020
26. Śliwiak Małgorzata KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 896/34/XI/T,M 2020
27. Treder Jacek KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 87/14/XI/M 2017
28. Wasilewska Danuta KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 88/15/XI/M 2017
29. Ząbczyk-Chmielewska Barbara KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 8/22/XI/TM 2021
30. Zygmunt Arkadiusz KP Miejskich i Terenowych Gdynia 903/35/XI/T,M 2020
31. Żukowska Elżbieta KP Miejskich i Terenowych Gdańsk 801/27/XI/M 2020

powrót do góry

Przedstawione listy Instruktorów Przewodnictwa opracowane zostały na podstawie rejestrów będących w posiadaniu Komisji Przewodnickiej ZG PTTK.

W przypadku zauważenia błędów prosimy o nadsyłanie informacji umożliwiających dokonywanie koniecznych zmian na adres pocztowy lub poczty elektronicznej e-mail: komisjaprzewodnicka[at]pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun